Menu
 
 

Gaivos ir elegancijos kupini veidai

2016 12 30  17:54  |  Aktualijos

Galingas įvaizdis, kurį išspinduliuoja vien modelio veidas ir plaukai – tai sumanymas, kurio ėmėsi vizažo meistrė Emma ir kūrybinė komanda A-TWINS, sukūrę projektą FACES.

Keturi modeliai, keturios skirtingos istorijos, kurias vienija bendra emocija – natūralumas, gaivus jaunatviškumas ir elegancija.

„Darbuose jaučiamos šio ir artimiausio sezono tendencijos – tarkime, nebedominuojantys antakiai arba itin natūralios, skaidriai blizgios lūpos. Tačiau vis dėlto pirmiausia šių dailių merginų makiažuose atsispindi mano kaip vizažistės braižas: kurti elegantiškus, subtilius makiažus, kokius galėtų nešioti kiekviena moteris, pritaikius jos konkrečiam koloritui ir bruožams, – apie sumanymą pasakoja vizažistė Emma. – Kasdieniame darbe man ypač svarbi tobulai sutvarkyta veido oda. Tad norėjau parodyti, kad net ant labai skirtingų veidų, skirtingos struktūros ir pigmentacijos odos, jos neperkraunant, galima pasiekti natūralumo, skaistumo ir švytėjimo“.

Pasak šukuosenas kūrusio A-TWINS stilisto Andriaus Mašausko, visos šukuosenos atspindi tai, kas šiuo metu karaliauja madoje, tik pritaikytos realioms moterims.

„Sakyčiau, kad šie darbai – tai podiumo mados kasdieninės transformacijos: madingos, aktualios, bet nešiojamos, skirtos ne tik akims paganyti, bet ir realiai moteriai pasipuošti realioms progoms. Kartu – viskas nebanalu, šviežia, kupina artimiausio sezono tendencijų. Tai projektas, skirtas įkvėpimui – tiek šukuosenos, tiek makiažas“, – sako šukuosenų autorius A. Mašauskas.

A-TWINS - FACES

Nuotraukos: Mindaugo Navicko, Miglės Kartanaitės

Paryškintas išskirtinumas

Rasa – ne tik ypatingo, androgeniško grožio moteris, bet ir paklausus bei aktyviai dirbantis modelis. Todėl komandai teko gerokai pasukti galvą: atrodė, kad su šia mergina makiažo ir šukuosenų srityje jau padaryta absoliučiai viskas, kas tik įmanoma.

„Pastebėjau, kad Rasai dažniausiai kuriamas nežemiškas, kone „kosminis“ įvaizdis, o man norėjosi ją „įžeminti“ ir maksimaliai atskleisti moteriškumą. Todėl ėmiausi to, kas man asmeniškai yra gan tolima – kasų pynimo. Tačiau tos kasos kitokios: pasirinktas nestandartinis, virvinis pynimas, plius palikti laisvi galai, suteikiantys modernumo,“ – pasakoja A. Mašauskas.

Tuo tarpu Emma nusprendė pabrėžti išskirtinę šio modelio odos anatomiją, jos ypatingus plaukus ir pigmentaciją, spalvas. Beveik nenaudojant veido dengimo priemonių, tik minimaliai pašviesinus tam tikras zonas, suteikiant švelnius kontūrus. Žalia akių šešėlių spalva „pasiskolinta“ iš šių metų drabužių mados tendencijų ir tapo žavingu viso įvaizdžio akcentu – neapsunkinančiu veido, bet pabrėžiančiu žvilgsnį.

A-TWINS - SwO magazine

Veriančios akys

Austėja akimirksniu patraukia akį savo ypatingais veido bruožais, neįprastu lietuvio akiai gymiu ir tipažu. Merginai buvo sukurtas prabangus vakarinio makiažo variantas.

„Tai puošnus, bet neperkrautas veidas. Kadangi pati esu linkusi į minimalizmą, man nepatinka, kai makiaže visko per daug. Pasirinkau akcentuoti akis – nuostabias, azijietiškas, juodas, seksualias. Labai dažnai tokių bruožų moteris vizažistai perpuošia, per daug nuryškina ir net suvulgarina, tad norėjau parodyti, kad jos gali būti subtilios, elegantiškos, neperkrautos – ir kartu akinančiai gražios,“ – apie Austėjos makiažo įkvėpimą pasakoja Emma.

Merginai sukurta šukuosena – tai pavyzdys, kaip šiuolaikišką, modernų kirpimą galima paversti elegantišku vakariniu sušukavimu. Išskusta nugara – ypač mėgstamas elementas kerpant gausiai plaukų turinčias klientes – gali tapti šarmingu vakarinės šukuosenos akcentu.

A-TWINS - FACES - SwO magazine

Fluorescencinės lūpos

„Rūta akimirksniu mane sužavėjo savo išskirtiniu veidu. Teko matyti nemažai jos ankstesnių darbų, atliktų kitų grimuotojų, kurie visi tarsi dubliavo vienas kitą. Todėl panorau Rūtą parodyti absoliučiai kitokią: gaivią, skaisčią, mergaitišką, net vėjavaikišką. O svarbiausia – švelnią, vietoje iki tol Rūtą supusios aštraus seksualumo auros,“ – pasakoja Emma.

Tam buvo pasirinktas vienas akcentas – ryškios, net fluorescencinės lūpas. Glotnią ir skaidrią veido odą puošia minimalistinis makiažas, atliktas švelniomis, gaiviomis spalvomis. „Aš jį net praminiau „pamergių makiažu“ – tinkamu jaunoms, paaugliškoms merginoms, kad ir šimtadienio šventei,“ – šypsosi vizažistė.

Išraiškingomis garbanomis aukštyn sukelti plaukai – puiki idėja vidutinio ilgio plaukus nešiojančioms merginoms. Tinkama tiek dienai, tiek vakarui Beje, pati Rūta nėra garbanota – šią tekstūrą stilistai sukūrė konkrečiam įvaizdžiui suformuoti.

A-TWINS - FACES - SwO magazine

Trapus mergaitiškumas

Moderni arklio uodega v.s. išraiškingas priekinis kuodukas – toks variantas buvo parinktas Marijai. „Sukūrėme kontrastą: sabališkai glotnios uodegos ir pašiauštos, lengvai sutaršytos priekinės šukuosenos dalies. Tokį sušukavimą vadinčiau prabangiu modernumu, išlaikančiu pusiausvyrą tarp sveikų plaukų spindėjimo ir sluoksniavimo efekto,“ – sako plaukų stilistas A. Mašauskas.

„Priėmiau iššūkį parodyti Mariją kiek kitokią, nes įprastai mergina save pateikdavo sekdama kiek kitais grožio idealais – su aštresniais antakiais, ryškesnėmis lūpomis. O man norėjosi atspindėti jos mergaitiškumą, neperkrauti, nepaversti stipria ir akiplėšiška, o atvirkščiai, pademonstruoti jos trapią, natūralią pusę,“ – apie makiažo inspiracijas pasakoja Emma. Jaučiama stipri nude makiažo įtaka, tačiau ši stilistika transformuota, kad tiktų ir vakarui. Rezultatas: ekstravagantiškas švelnumas, kai parinktos plaukų ir makiažo spalvos atskleidžia pilkų akių švytėjimą. Beje, pakanka patamsinti lūpas, ir makiažas akimirksniu virsta ryškesniu: su tokiu – nors ir ant raudono kilimo!

Projektas FACES

IDĖJA / MAKIAŽAS – Emma (UNISON BeautyLab1)

PLAUKAI – Andrius Mašauskas (A-TWINS)

FOTO – Mindaugas Navickas (FotoMindo.Eu), Miglė Kartanaitė (electromagnetico.lt)

PRODUKTAI – NOOK FAMILY

MODELIAI – Rasa Ciūnė, Austėja Nevardauskaitė, Rūta Bumbulytė, Marija Žiogaitė


Komentuok:
*Reklama
DNO