Menu
 
 

Veido kontūravimas, neutralų dienos įvaizdį pakeičiantis neatpažįstamai

2013 10 07  14:16  |  Aktualijos

Veido kontūravimas

Makiažas: Darija Eden. Fotografas: Tomas Adomavičius.

Daugelis, žiūrėdami į visažo meistrų darbus, ypač tokius, kuriuose parodytas vaizdas prieš ir po, dažnai nustemba, kaip makiažo priemonės gali pakeisti žmogų, jo bruožus, veido išraišką ir net nuotaiką, kuri, beje dažniausiai keičiasi tada, kai klientė išvysta save veidrodyje. Kokia viso to paslaptis? Atsakymas paprastas: profesionalus veido kontūravimas.

Kas tai?

Veido kontūravimas, arba kitaip dar vadinama veido korekcija – tai makiažo technika, kurios pagalba paslepiami veido trūkumai: paploninama nosis, pasiaurinamas veidas, kaklas, smakras, išryškinami veido bruožai. Dauguma makiažų neretai atrodo neišbaigti, kitaip dar sakoma „plokšti“ – ir tai būtent dėl to, kad nebuvo atlikta veido korekcija.

Daugiausiai ši technika naudojama foto-makiažuose, tačiau vis labiau populiarėja ir vestuviniuose, ir proginiuose darbuose, nes pastaraisiais metais autoritetingiausi visažo meistrai pripažino, kad ir šie makiažai turi atitikti foto-makiažų standartus.

Veido kontūravimas

Makiažas: Povilas Staniulionis. Asmeninio archyvo nuotr.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Kristel Saan

18-oji Mariaus Jonučio paroda - Kaimo pasaka