Menu
 
 

Galapagai / Roko naktys: organizatoriai išduoda dalį muzikantų įgeidžių

2012 07 25  10:10  |  Aktualijos

10-ojo festivalio Galapagai / Roko naktys“ organizatoriai pradėjo ruoštis festivalio svečių sutikimui. Daugiausiai klausimų reikalaujančių sprendimų kelia pagrindinių festivalio svečių – Chase & Status“ ir Oomph“ – pageidavimai. 

Čeisam reikės patiekti maistą ant ledo, supirkti netgi tam tikrų drabužių, o vokiečių grupės Oomph“ pusę tonos sveriančią specialią koncertinę įrangą teks vos per 12 valandų atgabenti iš kito festivalio Vokietijoje“, – trumpai pasiruošimo darbus komentuoja festivalio prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka.

Tarp įdomesnių žinomos industrinio metalo grupės Oomph“ pageidavimų yra nurodymas pasirūpinti neišsenkančiu kiekiu pieno. Net trečdalis iš 18 Oomph“ komandos narių yra vegetarai, o vienas iš paryškintų su meniu susijusių reikalavimų yra jokios baltos duonos ten, kur bus grupė“.

 Oomph

Kultinė drum & bass grupė Chase & Status“ iš Didžiosios Britanijos taip pat daug dėmesio skiria detalėms jų persirengimo kambaryje festivalio teritorijoje. Pavyzdžiui, kėdės turi būti tik ant ratukų ir būtinai aptrauktos tamsia medžiaga.

Įprasta, kad žinomos grupės turi originalių pageidavimų“, – su šypsena grupių reikalavimų sąrašus pakomentuoja A. Barniškis-Blėka. 

Oomph

Rugpjūčio 3-5 dienomis Zaraso saloje vyksiančiame festivalyje Galapagai / Roko naktys“ dalyvaus daugiau nei 40 grupių, taip pat lankytojus džiugins eilė vandens, sausumos ir oro pramogų.


Komentuok:
*Reklama
DNO