Menu
 
 

„Garažas‘17“ – kylantiems talentams

2016 01 26  14:37  |  M.I.C. Naujienos

Garažas‘17 - SwO magazine

Nuotrauka iš grupės Abii asmeninio archyvo

Vilniaus gyvos muzikos klubas „Tamsta“ tęsia iniciatyvą garsinti jaunus ir perspektyvius muzikantus – prieš septyneris metus startavęs jaunų grupių konkursas „Garažas‘17“ savo duris atvers jau kovo 1 dieną.

„Garažas” – vienas svarbiausių „Tamstos“ metinių renginių, pritraukiantis begalę klausytojų ir muzikos profesionalų. Kasmet šiame konkurse galima pamatyti tikrą stebuklą – Lietuviškos muzikos gimimą.

Daugybė nusipelniusių šalies grupių savo karjeras pradėjo būtent „Garaže“: tuo metu dar neapdirbti, mažai kam žinomi talentai pasiryžo pasirodyti, įgauti patirties ir vertingos kritikos tam, kad gautų galimybę tapti publikos širdis pavergusiomis grupėmis.

Garažas‘17 - SwO magazine

Nuotrauka iš grupės Jauti asmeninio archyvo

„Garažo“ scenoje savo pirmuosius šlovės žingsnius žengė tokios grupės, kaip „Ba.“, „Garbanotas Bosistas“, „Solo Ansamblis“, „Liūdni Slibinai“, Markas Palubenka, „Jama&W“, „Abudu“ bei pernai konkursą laimėjęs duetas „Abii“.

Galimybė savo kūrybą atlikti plačiam žmonių ratui, garbė groti garsioje scenoje, šansas tapti pastebėtu ir įvertintu profesionalių komisijos narių – tai privalumai, kurie palies kiekvieną „Garažo‘17 dalyvį.

Prie tolimesnio jaunų grupių likimo prisideda ir komisijoje sėdintys scenos grandai, kurie ne tik stebi atlikėjų pasirodymus – kai kurie iš jų ieško kūrybingų muzikantų, su kuriais galėtų dirbti ateityje.

„Garažas‘17 - SwO magazine

Nuotrauka iš grupės ba. asmeninio archyvo

Per septynerių metų konkurso istoriją „Garažo“ dalyvius vertino platus, draugiškas ir daug patirties turintis būrys: Arvydas Skernevičius, Vitalijus Vaiperis, Darius Užkuraitis, Giedrius Širka, Karolis Vyšniauskas, Arnoldas Lukošius, Eimantas Belickas, Laurynas Šarkinas, Vaidas Baumila ir daugelis kitų.

Pernai geriausieji konkurso dalyviai buvo apdovanoti įspūdingais „Tamsta“ salonų dovanų čekiais, kompaktinio disko išleidimu, albumo pristatymo koncertu, sesija garso įrašų studijoje bei kitais specialiais prizais.

Garažas‘17 - SwO magazine

Nuotrauka iš grupės ABUDU asmeninio archyvo

Šiais metais „Garažo‘17“ dalyviai pusfinaliuose susirungs kovo 1, 8, 15 ir 22 dienomis. Konkursą vainikuojantis finalas įvyks kovo 29 dieną. Visus kuriančius, grojančius ir svajojančius „Tamsta“ kviečia registruotis (iki sausio 17 d.), dalyvauti bei tapti Lietuvos muzikos ateities žvaigždėmis.


Komentuok:
*Reklama