Menu
 
 

Triphopo krikštatėvis „Tricky“ pasirodys Vilniuje

2016 01 23  18:03  |  M.I.C. Naujienos

Triphopo krikštatėvis „Tricky“ pasirodys Vilniuje

Asmeninio albumo nuotrauka.

Vasario 5 d. menų fabrike „Loftas“ savo naujausią albumą „Skilled Mechanics“ pristatysiantis kultinis britų prodiuseris Tricky – kontraversiška muzikos pasaulio asmenybė. Vieni jį dievina, kiti gali jo tiesiog nekęsti. Galiausiai, vis vien teks pripažinti jo talentą, įvertinti pasiekimus, gerbti jį supančius vardus ir didžiulį indėlį muzikos istorijoje.

„!K7” išleidžiamas albumas „Skilled Mechanics“ – sudėtingo Tricky gyvenimo išpažintis ir dėmesio vertas garso takelis. Jis vėl grįžo ir tai daro su trenksmu.

Tricky presents „Skilled Mechanics“ – „Diving Away“

„BBC Radio 6” šį britų prodiuserio albumą paskelbė „Album of the Day“. „Skilled Mechanics“ projektas jau anksčiau atkreipė muzikos žiniasklaidos ir kritikų dėmesį. Apie jį rašė tokie įtakingi muzikos portalai kaip „Pitchfork“, „NME“, „Rolling Stone“, „Spin“, „Stereogum“, „Fact Magazine“ ir daugelis kitų madingų muzikos tinklaraščių. Panašu, kad Tricky ir vėl sulauks pagyrų už eksperimentus, išlaikytą savitą muzikos stilių ir dar vieną įrašą ir taip turtingoje savo diskografijoje.

Primename, jog tai bus jau dvyliktas britų prodiuserio Tricky studijinis darbas. Per visą  daugiau nei dvidešimt metų trunkančią solinę karjerą būsimo koncerto Vilniuje herojus darbavosi su tokiais skirtingais atlikėjais kaip „Massive Attack“, „Red Hot Chili Pepers“, „The Antlers“, Damon Albarn, Björk, P. J. Harvey, Martina Topley – Bird, Yoko Ono, Ed Kowalczyk, Terry Hall, Alison Goldfrapp,  Alanis Morissette, Cindy Lauper, Tirzah, Nneka, Elvis Costello, Neneh Cherry, Grace Jones, Terranova, Lisa Coleman ir kitais. Tai sąrašas vardų ir atlikėjų, kurių galėtų pavydėti bet kuris muzikos prodiuseris pasaulyje.

Albumo „Skilled Mechanics“ įrašai vyko Berlyne ir juose dalyvavo net keli kviestiniai vokalistai, tarp jų – danų vokalistė Oh Land, britų atlikėja Renata Platon, puikiai pažįstama ilgametė Tricky scenos partnerė Francesca Belmonte, kinų reperė Ivy ir būgnininkas Luke Harris.

Tricky presents „Skilled Mechanics“ – „Boy“

Trečiasis albumo „Skilled Mechanics“ šauklys „Boy“ – jau pakeliui į Lietuvos radijo stočių grojaraščius. Jame kiekviena pasakyta mintis ir kiekvienas pasakytas žodis yra visiška tiesa ir tikras sudėtingo Tricky gyvenimo faktas. Tai labai asmeniškas pasakojimas ir intriguojanti autobiografija, kurios garso takelį savo klausytojams pasiūlė pats Tricky. Joje britų prodiuseris atvirai perteikia savo nevaldomo charakterio priežastys, patirtus išgyvenimus, kultūrinę patirtį ir vaikystės laikmetį.

Ištikimiausi Tricky gerbėjai kviečiami pirmadienį ryte įsijungti savo radijo imtuvus ir „LRT Opus“ radijo stoties dažnį. Radijo programoje „Atmerk akis“ daina po dainos bus pristatytas ir išsamiai apžvelgtas visas ilgametražis „Skilled Mechanics“ albumas.

Bilietais į bene svarbiausią vasario mėnesio koncertą Vilniuje prekiauja „Bilietų pasaulis“.

Renginys ČIA


Komentuok:
*Reklama
DNO