Menu
 
 

Klausomės „Inna Vilnius City“

2016 01 04  20:55  |  M.I.C. Naujienos

Inna Vilnius City

Nuotrauka: Gediminas Bartuska

Šią savaitę klausomės vilniečių reggae/dub muzikos grupės „Ministry of Echology“ singlo iš antrojo studijinio albumo „Wanderer“.

„Inna Vilnius City“ – tikrais faktais paremta meilės istorija, kuri ėmė ir „išsitransliavo“ dub diskotekoje. Vėliau daina pradėjo skambėti ir grupės repeticijose, kur galų gale gimė tokia, kokia dabar skamba įrašuose. „Čia toks dienoraštis. Istorija paprasta ir aiški, tad daina irgi tokia – apie meilę ir dėkingą atsitiktinumą“– sako grupės vokalistė Dominyka.

Ministry of Echology – Inna Vilnius City:

Visi albumo „Wanderer“ kūriniai, buvo įrašyti 2015 metų gegužę reziduojant Anglijos pajūrio mieste Ramsgate senoje koplyčioje įrengtoje garso įrašų studijoje „Big Jelly Studios“. Albumą „Wanderer“ prodiusavo ir garso suvedimą atliko kadaise nemažiau populiarios Lietuvos punk-ska pionierių grupės „Dr.Green“ narys Tomas Verbaitis.

Kūrinių įvairovė labai džiugina – tekstų yra parašiusios ne tik grupės vokalistės Dominyka Kriščiūnaitė bei Elena Neniškytė, bet ir pučiamųjų sekcijos dirigentas saksofonininkas Martynas Gailius bei boso gitaristas Rokas Jasiūnas.

Ministry of Echology

Plakatas: Pijus Burakas

„Šios dainos – tai mūsų paprasto žmogiškumo, ir jo nepaprastumo, ieškojimo atspindys. Nelyg laipteliai ant kurių pakeliui užlipta ir nuo kurių atsispirta. Tai taip pat nuoširdi mūsų padėka visiem, kurie padeda mum judėti. Visiem, kurie klajoja kartu“- grupės „Ministry of Echology“ vardu teigia Rokas.

2016 metų sausio mėnesį albumas „Wanderer“ bus išleistas skaitmeniniu formatu ir kompaktine plokštele, o kiek vėliau planuojama išleisti ir vinilo plokštelę.


Komentuok:
*Reklama