Menu
 
 

„Gargaras“ kviečia į naujo sezono startą: pirmieji svečiai – „Lilas ir Innomine“

2019 09 25  20:06  |  M.I.C. Naujienos

Lilas ir Innomine

Nuotrauka – Vytautas Jašauskas ©

Penktadienį, rugsėjo 27 dieną, duris jau aštuntąjį kartą atvers atsinaujinęs Kauno loftas „Gargaras“. Pirmieji svečiai, su trenksmu paskelbsiantys naujojo koncertų sezono pradžią – ko gero žinomiausias hiphopo kolektyvas šalyje „Lilas ir Innomine“.

Spalio pabaigoje penktąjį albumą klausytojams pristatyti žadantis duetas išduoda, jog paskutiniai keli mėnesiai buvo skirti idėjoms ir albumo materializavimo darbams, todėl repeticijos ir pasirodymai šiuo metu nėra jiems įprasta rutina.

„Bus smagu vėl užlipti ant scenos, ypač turint omenyje, kad šį rudenį pasirodysime tik du kartus, – sako dueto narys Rolandas Venckys-Innomine. – Esame priruošę nemažai naujos medžiagos, tad apsilankymo „Gargare“ metu planuojame sugroti dar niekur negrotų kūrinių. Nuolat stengiamės pasirodymams paruošti naują programą, todėl ir šis kartas nebus kitoks.“

Lilas ir Innomine

Nuotrauka – Linas Žilinskas ©

„Lilas ir Innomine“ bus pirmieji, surengę pasirodymą atsinaujinusiose ir dvigubai didesnėse „Gargaro“ patalpose – iš karto po praėjusio sezono uždarymo koncerto čia prasidėjo intensyvūs statybų, garso ir apšvietimo atnaujinimo darbai, trukę visą vasarą.

„Šiemet užsibrėžėme sau tikslą tapti erdve, kurioje galima surengti visomis prasmėmis aukščiausio lygio renginius, – sako „Gargaro“ vadovas Rimvydas Rukaitis. – Aštuntąjį sezoną pasitinkame iškėlę kokybės kartelę, todėl džiugu, kad jį pradės viena stipriausių Lietuvos grupių.“

Lilas ir Innomine

Nuotrauka – Linas Žilinskas ©

Rukaitis pasakoja, jog „Gargaras“ šiemet tapo viena didžiausių renginių salių Kaune – dvigubai praplėsta erdvė nuo šiol talpins net iki 1800 žmonių, o specialiai įrengtomis užuolaidomis ją bus galima skirstyti į mažesnes sales.

„Šiais metais planuojame ne tik didelius koncertus, bet ir akustinius vakarus, teatro pasirodymus, net sporto varžybas. Pastebėjome, kad erdvės išskirtinumą pradėjo vertinti ir įvairiausio pobūdžio renginių, mokymų organizatoriai, tad metai „Gargarui“ nusimato išties darbingi“, – sako jis.


Komentuok:
*Reklama