Menu
 
 

Geriausiai besiorientuojantiems parduotuvėse

2016 09 27  14:29  |  Aktualijos

Visai netrukus,  spalio 7 dieną, Lietuvoje prasidėsiantis naktinio apsipirkimo renginys  „Shopping Night Out“  šiemet stebina ne tik savo plėtra į regionus, bet ir išskirtine programa dalyviams. Mados ir stiliaus ieškovai savo gebėjimus galės pademonstruoti orientacinėse varžybose. Už tai jiems bus atlyginta dizainerių vertingais kūriniais.

Agnės Kuzmickaitės suknelė

Nuotraukos: dizainerių asmeninis archyvas

„Lietuvoje praūžus maratonų viesului, nutarėme populiarinti stilingą naktinio orientavimosi sportą. Taigi,  visus, puikiai išmanančius senamiesčio parduotuvėlių žemėlapį ir trumpiausius kelius „butikų“ link,  kviečiame įsispirti patogią avalynę ir kautis dėl išskirtinių prizų!”, – šmaikštaudami į „Shopping Night Out“ renginį kviečia jo organizatoriai.

Stiliaus nakties dalyviai bus raginami surasti 5 užuominas „Shopping Night Out“ naktį veikiančiose parduotuvėse, vedančias pagrindinių prizų link. Su jomis reikės įsiamžinti ir naujieną įkelti į savo socialinius tinklus.

„Magnum“ ledų kolekcijos „Išlaisvink žvėrį“ suknelės – unikalūs kūrybos darbai, kupini netikėtų ir drąsių dizaino sprendimų. Pasak dizainerės Agnės Kuzmickaitės, šias sukneles sukurti įkvėpė noras paeksperimentuoti su dekoratyvia laukinių žvėrių forma. „Man įdomus buvo grafinio žvėries vaizdo santykis su moters kūnu“, – teigia garsi kūrėja.

E.Rainio suknelė

Ketvirtus metus iš eilės Lietuvoje organizuojamo mados ir stiliaus „Shopping Night Out“ idėjos autorė Ieva Vainaitė mano,  kad tokie renginiai Lietuvoje praskaidrina ne tik apniukusius rudens vakarus,  bet ir suburia bendraminčius smagiam pasibuvimui drauge. Organizatorė džiaugiasi, kad naktinio apsipirkimo mada pasklido ir po Lietuvos regionus. „Ši tendencija artima jau ne tik Vilniui.  Madai neabejingų žmonių yra pilnas Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ir Panevėžys. Visi iki vieno stiliaus pojūtį ir poreikį turintys lietuviai nusipelno ypatingų pasiūlymų ir progos atsinaujinti“, – teigia organizatorė Ieva Vainaitė.

Spalio 7 dieną įvyksiantis „Shopping Night Out“ šį kartą apims Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio senamiesčiuose įsikūrusias „boutique“ parduotuves. Nakties apsipirkime stiliaus idėjomis ir patarimais dalinsis prekės ženklo „2ru2ra“ įkūrėja ir daugelio TV projektų stilistė Olga Filatova-Kontrimienė.

L.Larionovos suknelė

Artėjančio renginio lankytojai bus lepinami ne tik žinomų Lietuvos dizainerių, bet ir taip vadinamų mados „chuliganų“ išskirtine kūryba bei patarimais, kaip atrodyti stilingai. Jų laukia patrauklios nuolaidos ir viliojantys pasiūlymai, įpinti į smagius žaidimus.  „Shopping Night Out“ šventė, kurią nepaprastai pamėgo mados gurmanai,  vyksta du kartus per metus. „Iš tiesų, tai puiki proga racionaliai atnaujinti savo sezono garderobą ir linksmai praleisti laiką. Mokame palepinti įnoringiausius savo svečius, dievinančius originalumą ir naujoves“, – teigia organizatoriai.

„Norime, kad šią išskirtinę naktį miestų senamiesčiai taptų dar gyvesni, dar ryškesni ir juose pulsuotų ne tik mada ir stilius, bet ir ypatinga miestelėnų ir svečių nuotaika. Jūs galite būti stilingi!“, – skatina nudžiuginti save renginio idėjos autorė Ieva Vainaitė.


Komentuok:
*Reklama