Menu
 
 

Pirkinių naktis jau čia pat: SNO programa ir žemėlapis

2014 10 09  18:42  |  Aktualijos

Pirkinių naktis jau čia pat: SNO programa ir žemėlapis

Nuotrauka: shoppinginvilnius.lt

Jau šį penktadienį, spalio 10-ąją, stilingiausi, madai neabejingi sostinės gyventojai ir svečiai linksminsis jau antrąkart rengiamoje mados šventėje „Shopping Night Out“. Jos metu populiariausi senamiesčio butikai, parduotuvės ne tik dirbs iki vėlumos, bet ir kiekvienam lankytojui yra paruošę ne vieną malonią staigmeną – nuo grožio paskaitų iki degustacijų ir, žinoma, kolekcijų pristatymų bei nuolaidų.

Kad naktinis madingų daiktų pirkimas būtų kuo patogesnis, pasirūpinta ir renginio planu – žemėlapiu, kuriame tiksliai sužymėti visi, tą vakarą durys atversiantys, butikai bei parduotuvėlės. Išmaniųjų telefonų turėtojai šiuos žemėlapius galės rasti nuėję į oficialų renginio internetinį puslapį: www.shoppinginvilnius.lt. Šiame puslapyje taip pat pateiktos išsamios dalyvių programos.

Taip pat neverta aplenkti tendencijų, kurios šiemet ypač tinkamos ,,lietuviškam” charakteriui – vyrauja dizainerių duoklė komfortui bei jaukumui, malonios, šiltos medžiagos, nepretenzingos, link klasikos besigręžiančios siluetų formos. Verta išbandyti ir naujienas, kuriomis susižavėję tiek butikai, tiek mados savaičių kūrėjai – ne pirmą sezoną drabužinės pamatais tampa šviesūs, neutralūs tonai – pilkšvi, smėlio, grietinėlės ar vos rausvai padažyti, kakavos užuominų turintys atspalviai.

„Shopping Night Out“ bus išskirtinė naktis ne tik norintiems apsipirkti ar prasiblaškyti – klegančiame senamiestyje, be viliojančių nuolaidų, mados klajotojus pasitiks ir nepamirštami renginiai, gardumynų degustacijos ar netgi grožio paskaitos bei loterijos. Žinoma, parduotuvių neaplenks ir Lietuvos dizaineriai – o tai puiki proga užkalbinti ir išgirsti, kas įkvėpė mėgstamą mados kūrėją naujausiai kolekcijai.

Naktinio apsipirkinėjimo metu taip pat bus renkamas stilingiausia pirkėja arba pirkėjas. Jį renginio organizatoriai apdovanos 100 Eurų vertės dovanų čekiu, kurį bus galima panaudoti bet kuriame iš 40 šventėje dalyvausiančių butikų, centrų bei parduotuvių.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records