Menu
 
 

„Golden Parazyth“, „KeyMono“ ir „Jama&W“ koncertai pasitiks konkurso „Injekcija“ nugalėtojus

2011 12 01  13:58  |  Aktualijos

Jau gruodžio 9 dieną „Golden Parazyth“, „KeyMono“ (ex „Brassbastardz“), „Mondayjazz“, „Jama&W“ ir Zhill atliekama muzika suskambės neįprastoje, tačiau tikrai įspūdingoje erdvėje – sostinės aktyvaus laisvalaikio centre „Kablys“ (Kauno g. 5, Vilnius). Stipri muzikinė programa įsilies į festivalio „Mados infekcija“ organizuojamo konkurso „Injekcija“ finalą, kuriame savo darbus pristatys 12 jaunųjų dizainerių iš Lietuvos ir užsienio šalių. Renginio lankytojus nustebins ir specialiai šiam renginiui pritaikyta seno pastato, kuriame dabar veikia riedlenčių, BMX dviračių ir riedučių parkas, erdvė.

Konkurso „Injekcija“ finalas

Nuotraukos: madosinfekcija.lt

Kolektyvo „Golden Parazyth“ siela – kūrėjas ir muzikantas Giedrius Širka prisipažįsta nebuvęs „Kablyje“, tačiau labai daug girdėjęs apie šį seną, įvairių subkultūrų pamėgtą pastatą. „Stengsimės, kad mūsų pasirodymas būtų maksimaliai artimas „Injekcijai“, derėtų su renginio programa ir koncepcija. Kūrinius, kuriuos grojame, visuomet parenkame pagal renginiui skirtą erdvę. Juk vieni geriau skamba per festivalį, kiti skirti klubui ar kamerinei aplinkai“, – teigia elektroninės muzikos atlikėjas.

Jis sako, kad maišyti kelias meno sritis – didžiulė atsakomybė. „Svarbiausia, kad viena papildytų kitą, kad būtų sintezė. Įsivaizduokite, kad mada, muzika ar teatras yra skirtingi čiaupai, iš kurių bėgantis skystis liejasi į vieną indą. To indo turinys privalo būti geras: jis negali būti nei per šaltas, nei per šiltas, nei per sūrus, nei per rūgštus“, – sako G. Širka.

Konkurso „Injekcija“ finalas

Įspūdingų kostiumų specialiai „Injekcijos“ finalui „Golden Parazyth“ nesisiūdina, tačiau patikina, kad atlikėjai atrodys gražiai. „Visuomet stengiamės atrodyti gražiai“, – sako „Golden Parazyth“ siela.

Golden Parazyth – „Regatta of Happiness“

http://www.youtube.com/watch?v=FyX1ywb5__g

 

Pasaulinį pripažinimą pelnę „KeyMono“

Konkurso „Injekcija“ finale pasirodys ir pasaulinį pripažinimą pelniusi ketveriukė – „KeyMono“, daugelio vis dar vadinama senuoju vardu „Brassbastardz“. Šiemet pasauliniuose „The People‘s Music Awards“ apdovanojimuose grupės daina „Bubble In A Trouble“ laimėjo nominaciją geriausios šokių ir elektroninės muzikos kategorijoje. Tai lėmė, kad muzikantai sulaukė didelio britų muzikos industrijos atstovų susidomėjimo – koncertuoti Didžiojoje Britanijoje ar bendradarbiauti muzikiniuose projektuose.

Konkurso „Injekcija“ finalas

„KeyMono“ (ex „Brassbastardz“) – „Synthezatorium“:

http://www.youtube.com/watch?v=yERegFEwDSg

Tik „Kablyje“ – gyvai gimsiantys tekstai

Lietuvoje mažai matytu ir girdėtu muzikiniu bei socialiniu reiškiniu žada nustebinti ir „Jama&W“ komanda. Neseniai atšventę 100-ąjį koncertą laisvu repo stiliumi, ekspromtu kuriamais tekstais pasirodymo metu garsėjantys atlikėjai „Injekcijos“ scenoje žada pasirodyti keturiese. Muzikantai sako, kad jų pasirodymo metu žiūrovui ir jų fantazijai suteikiamas ypatingas vaidmuo.

„Jama&W“ kultinis pasirodymas „Zip FM“ studijoje:

http://www.youtube.com/watch?v=Q09sOFiD4Fo

Gyvą muziką pakeis DJ‘ai

Renginio metu už vieno pulto stos ir „Mondayjazz“ duetas Tadas Quazar bei Justas Fresh. „Injekcijos“ finale iš naujo atrastą meilę tėvynei deklaruos vienas iš bene pirmosios DJ komandos „Discomafia“ narių, dešimt metų Niujorke gyvenęs Zhill. Naktinį Vilniaus gyvenimą jis judina jau antrą sezoną iš eilės.

Konkurso „Injekcija“ finalas

 

Muzika ir mada ant sporto rampų

Šiokiomis dienomis „Kablyje“ laiką leidžia sostinės jaunimas. Nepailsdami jie važinėja rampomis, šokinėja, mokosi triukų ir lavina įgūdžius. Gruodžio 9-ąją ši įspūdinga erdvė taps jaunos mados ir stiprios muzikos namais.

„Tie, kurie yra neseniai lankęsi „Kablyje“, pamatę renginiui skirtą erdvę, iškart klausia: ar išardysite visas rampas? Priešingai, mes jas taip pat naudosime. Norime parodyti esamą didžiosios salės energiją ir ekspresyvią erdvę, kuriai papildomos scenografijos praktiškai nereikia. Tiesa, net ir minimaliai keičiant erdvę, darbo ir iššūkių mums netrūks: turime įrengti drabužinę, barą, improvizuotą sceną muzikantams. Tačiau modelių judėjimo būdą ir priemones jaunieji dizaineriai galės modeliuoti patys. Paliekame erdvės jų fantazijai ir interpretacijoms“, – sako „Injekcijos“ scenografė Rūta Bagdzevičiūtė.

Nugalėtojų laukia „Mados infekcija“

Konkurso „Injekcija“ finalo žiūrovai pamatys 7 Lietuvos jaunųjų kūrėjų ir jų duetų bei 5 svečių iš užsienio – Italijos, Rusijos ir Estijos – kolekcijas.

Pristatydami savo kolekcijas jaunieji dizaineriai iš Lietuvos ir užsienio šalių varžysis dėl pagrindinio prizo – kvietimo savo kūrybą pristatyti 2012 metų pavasarį vyksiančios „Mados infekcijos“ metu. Tokia galimybė bus suteikta net keliems „Injekcijos“ finalo nugalėtojams.

Konkurso „Injekcija“ finalas

Šį rudenį vykstantis konkursas „Injekcija“ – jau penktoji jaunų, talentingų dizainerių paieška. Dalyvauti konkurse antrus metus iš eilės kviečiami ne tik Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių jaunieji kūrėjai.

„Injekcijos“ finalas atviras visiems, besidomintiems mada, tereikia įsigyti bilietą. Bilietai į renginį kainuoja 25 litus, juos platina „Bilietų pasaulis“ (http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/seimai/sou/?concert=96759)

Papildoma informacija apie renginyje dalyvaujančius muzikos atlikėjus:

Konkurso „Injekcija“ finalo dalyviai:

 1. Robertas Kalinkinas
 2. Ieva Daugirdaitė
 3. „Tribe“ (Marina Žuravliova ir Donata Maldonytė)
 4. Rūta Sakalauskaitė
 5. Daiva Valickaitė
 6. Vitalija Malyško
 7. Reda Budvilaitienė
 8. Laivi Suurväli (Estija)
 9. Hans Hendrik Vallimäe (Estija)
 10. Siah Howard (Italija)
 11. Filateva Ekaterina Sergeevna (Rusija)
 12. Maria Fedorova (Rusija)

Komentuok:
*