Menu
 
 

Grožio kovos: lūpų pieštukai

2013 08 19  12:59  |  Aktualijos

Lūpų pieštukai

Nuotrauka: daisygreenmagazine.co.uk

Neretai merginos nemėgsta ir nenaudoja lūpų pieštuko. Motyvas paprastas: „man jo nereikia“. Ar tikrai? Sutinku, kad tai papildomas „vargas“, bet dienai įpusėjus lūpų dažai „mėgsta“ išlįsti iš už natūralaus lūpų kontūro. Dažnai nuo lūpų pieštuko moteris atgrasina ir ne kartą visų matytas vaizdas – lūpų kontūras apvestas daug tamsesne spalva, nei patys dažai. Tokiu atveju saugiausia rinktis neutralios arba kūno spalvos lūpų pieštuką. Šį kartą apsiginklavau dvejais naujais bičiuliais – Chanel Le crayon levres (Kristiana, 98 Lt) ir Mary Kay Lip liner (40 Lt). Sąmoningai rinkausi du visiškai skirtingus gamintojus, nes vieša paslaptis, kad dalies produktų kainą nulemia prekės ženklas, o ne kokybė.

Lūpų pieštukai

Womenfashion28.tumblr.com nuotr.

Iš džiaugsmo trinu rankomis – abiejų produktų pasirinktos spalvos praktiškai identiškos. Chanel siūlo 23 skirtingus pieštuko atspalvius, Mary Kay – 6 spalvas. Mano pageidavimas – kuo natūralesnė spalva, tad abiejų gamintojų siūlomas pasirinkimas mane tenkina.

Lūpų pieštukai

Mary Kay lūpų pieštukas pateikiamas patogioje, išsukamoje pakuotėje. Tekstūra šiek tiek kietesnė, nei norėtųsi, o stipriau spustelėjus priemonė ne tik ryškiau dažo, bet ir palieka mažus produkto gumulėlius. Kitas erzinantis dalykas – nubrėžtą liniją sunkiau išskirstyti, retušuoti. Nepaisant šių nepatogumų, produktas sąžiningai atlieka savo funkciją. Tiesa, vėliau skaitydama apie produktą, sužinojau, kad dangtelyje yra paslėptas nedidelis drožtukas, kurio dėka galima reguliuoti linijos storį. Maža smulkmena, kuri maloniai nuteikia ir kurios tikrai nebūčiau radusi be papildomo pasidomėjimo. Pieštuko „nenurašau“, kasdieniam naudojimui ir įgudusiai rankai jis tinka.

Chanel stengiuosi nesitikėti stebuklo, bet pats pieštuko įpakavimas nuteikia maloniai. Pakuotės kokybės skirtumas akivaizdus, bet ir kaina skiriasi dvigubai. Kontūro pieštukas minkštesnis nei Mary Kay. Man, kaip minkštų kosmetikos priemonių gerbėjai, tai didelis pliusas. Priemonė tepasi lygiai ir maloniai. Kontūras išsilaikė visą dieną. Čia drožtukas įdėtas pakuotėje, tad jo pražiopsoti neįmanoma. Regis, Chanel komanda pagalvojo apie viską, kitoje pieštuko pusėje – kokybiškas, patogus lūpų dažų teptukas su kamšteliu. Turbūt tai mane labiausiai ir papirko: įsigijus tokį daiktą gauni visą reikiamą komplektą laiku ir vietoje.

Lūpų pieštukai

Zsazsabellagio.blogspot.com nuotr.


Komentuok:
*Reklama
DNO