Menu
 
 

Hermes pavasaris/vasara 2010

2010 07 08  10:11  |  Aktualijos

Šių metų šiltajam sezonui Hermes nepasiūlė kažko, kas ryškiai išsiskirtų iš kitų pavasario/ vasaros kolekcijų. Kaip ir daugelis kitų dizainerių, taip ir Hermes kūrybinė grupė pasidavė Casual manijai.

Pristatymas išties gali sugluminti žiūrovą. Man, žiūrint pristatymą, tenka susimąstyti, kur esi. Ar madų savaitės pristatyme, ar teniso korte? Tokį stiprų teniso temos įspūdį sukelia originalus garso takelis: tai ne tik kamuoliukų kaukšėjimas į raketės. Garso takelyje taip pat girdima varžymų komentatorė ir stebėtojų plojimai. Jeigu pažvelgsite į patį podiumą, pamatysite, kad grindys išpaišytos baltomis linijomis ir padengtos (ne)dirbtine veja. Visi šie elementai nukelia į teniso kortą, po stogu. Tik čia neišvysime profesionalių sportininkų. Čia viską valdo mada.

Didžiąją kolekcijos dalį užima balta spalva. Be jos neįsivaizduojamas ir pats tenisas. Tačiau be baltų klostuotų sijonėlių šioje kolekcijoje aptiksime ir tamsiai raudonos, ir juodos. Hermes mados namai parodė, kad galima suderinti ir sportą, ir klasiką. Mane sužavėjo juodos spalvos suknelės, kombinezonai. Hermes Casual interpretuoja, kaip lengvą klasiką ir moteriškumą, kuris tinkamas vasaros vakarėliams. Didžiąja dalimi modelių norėtų pasipuošti daugelis merginų.

Publiką turėtų sužavėti viena originali ir praktiška rankinė. Pastaroji puikiai transformuojasi į šviesiai rudos spalvos švarką. Tik šis praktiškumas pakiša koją ir iškelia klausimą:: ar tokia rankinė talpi? Dar vienas elementas, patraukęs mano akį tai, kad visi modeliai rankoje nešasi arba rankinę, arba teniso raketę. Ar tai reiškia, kad šiemet tai tarp šių daiktų galima dėti lygybės ženklą?

Hermes pristatė paprastą, bet neprastą kolekciją. Ji tiks tiek užkietėjusioms sportininkėms, tiek klasikos mėgėjoms. Galima teigti, kad Hermes mados namai atrado naują sąvoką – sportinė klasika.

Nuotraukos: coutorture.com

Kolekcijos vaizdo įrašą galite rasti čia: http://www.swo.lt/hermes-pavasarisvasara-2010-video/


Komentuok:

*Reklama