Menu
 
 

„Ice Dunes“

2018 02 15  15:23  |  Aktualijos

Ice Dunes ledai

Nuotraukos – Viktorijos Aprimaitės ©

Pasirodo, ledais galima mėgautis ne tik vasarą. Juos gali kabinti šaukštu ir skanauti, net kai lyja ar už lango sniego iki kelių.

Yra tokių ledų, kurių skoniuose telpa gardžiausi prisiminimai, kurie priverčia prisimerkti ir sustabdyti taip skubantį laiką. Tokie yra „Ice Dunes“! Ledainės įkūrėjai sako, kad gamina ledus, kurie gimė kopose iš meilės Nidai, gamtai ir sau. Iš natūralių ingredientų ir be E raidžių.

Ice Dunes Vilnius

Ice Dunes Vilnius

Pirmasis pasimatymas su jais įvyko dar rudenį, kuomet ragavome keptus ledus. Kabini šaukštu ir su kiekvienu kąsniu vis labiau nustembi!

Taip stipriai susižavėję, su nekantrumu laukėme ledainės atidarymo Vilniuje. Subtili lyg Nidos pakraščiai ir paslaptinga lyg Lietuvos girios, Bazilijonų gatvėje įsikūrusi ledainė „Ice Dunes“ užburia ir skoniais!

Čia galima rasti: cinamono vanilėje, šokolado, žemės riešutų su avietėmis, pistacijų, braškių piene, figų vanilėje, svarainių, juodųjų serbentų, mango su šaltalankiais, kokosų pieno, vyno skonių ledų. Taip pat – net veganams skirtų skonių! Na, o tiems, kuriems sunku išsirinkti, bus pasiūlyta išragauti visų skonių ledų.

Ice Dunes Vilnius

Ice Dunes Vilnius

Prie viso to puikiai dera ir istorijomis apipinta „Crooked Nose & Coffee Stories“ kava. Dar daugiau pasakojimų rasite ant mielų ir žaismingų atvirukų. Be to, laukiami ir mažiausieji, kadangi jiems rasite atskirą kampelį su mini virtuve.

Paragauji ir supranti, kad šie šaltieji desertai nuo Nidos kopų slepia tiek pasakojimų, kad visai nesvarbu ar užklydai vienas sekmadienio popietę ar sukvietei visą būrį draugų. O iš tiesų, tai nėra daug ką ir pasakoti, nes geriausios vietos neapibūdinamos žodžiais. Tiesiog leiskitės į ledų nuotykius!


Komentuok:
*Reklama
DNO