Menu
 
 

Tarptautinės kampanijos įkvėpta paroda bus ekponuojama Vilniuje

2016 05 16  15:19  |  Aktualijos

Agnė Kuzmickaitė

Nuotrauka: Agnės Kuzmickaitės asmeninis archyvas

Jau visai netrukus bus pristatytas unikalus, net 6 garsius Lietuvos menininkus sujungęs, kūrybos projektas. Mados dizaineriai Lilija Larionova, Agnė Kuzmickaitė ir Egidijus Rainys bei iliustratorės Nomeda Marčėnaitė, Akvilė Lesauskaitė bei Akvilė Magicdust pristatys savo kūrybą, įvilktą į netikėtumo, spontaniškumo ir malonumo rūbą. Gegužės 20 d. unikali kolekcija išvys dienos šviesą –  bus eksponuojama  viename iš prekybos ir laisvalaikio centrų Vilniuje.

Dizainerių kūryba bus pristatyta specialaus renginio „Pirklių klube“ metu, gegužės 19 dieną. Kitą dieną po pristatymo paroda iškeliaus į prekybos ir laisvalaikio centrą „Panorama“, kur bus eksponuojama iki birželio 20 d. Vasarai įsibėgėjus parodą galės pamatyti ir uostamiesčio gyventojai bei svečiai. Liepos mėnesį darbai bus eksponuojami mados ir verslo centre „Herkaus galerija“, Klaipėdoje. Parodos bus nemokamos ir atviros visiems meno mylėtojams.

Parodą „Išlaisvink žvėrį“ sudaro 17 unikalių dizaino darbų – aštuonios Lietuvos dizainerių kurtos suknelės ir devyni iliustratorių rankomis piešti paveikslai. Kolekcija kupina netikėtų ir drąsių dizaino sprendimų: nuo  lūpdažiais pieštų panterų iki riaumojančių liūtų ant vakarinių suknelių.

Mados dizainerė Agnė Kuzmickaitė paklausta apie dvi savo kūrybos kolekcijos sukneles, teigė: „Jas sukurti įkvėpė noras paeksperimentuoti su dekoratyvia laukinių žvėrių forma. Man įdomus buvo grafinio žvėries vaizdo santykis su moters kūnu“.

Kolekcija kurta naujos tarptautinės, trijų naujų išskirtinių skonių „Magnum double“ ledų kampanijos „Išlaisvink žvėrį“ pagrindu. Jos esmė – kiekviename žmoguje slypintis kūrybiškas, emocionalus ar net agresyvus žvėris. Dizaineriai savo darbų pagalba kvies išlaisvinti savo vidinius žvėris. „Manau vidinis emocijų išlaisvinimas yra būtinas kiekvienam žmogui, ypač kalbant apie moteris – tai tarsi savo moteriškos jėgos atskleidimas“, – kalbėjo A. Kuzmickaitė.


Komentuok:
*Reklama
DNO