Menu
 
 

„Isabel Marant pour H&M“ vakarėlis Paryžiuje

2013 10 27  16:45  |  Aktualijos

„Isabel Marant pour H&M“ vakarėlis Paryžiuje

Nuotraukos: H&M

Dėmesio: SwO reportažas tiesiogiai iš Paryžiaus – jau naujausiame SwO street lapkričio/gruodžio numeryje! Rugsėjo/spalio leidinį rasite čia: http://issuu.com/swomagazine/docs/swostreet10

Žavioji prancūzė Audrey Tautou, „Reklamos vilkų“ serialo aktorė January Jones, charizmatiškoji indė Freida Pinto, Olga Kurylenko, Alice Dellal ir kiti mados bei pramogų pasaulio veidai ketvirtadienį šėlo Tennis Club de Paris įrengtoje šokių aikštelėje. Čia ketvirtadienį prancūzų dizainerė Isabel Marant pristatė naujausią savo kolekciją, sukurtą kartu su greitos mados tinklo H&M dizainere Margareta van den Bosch.

Kolekcijos kūrėjos – Isabel Marant ir Margareta van den Bosch.

Kolekcijos kūrėjos – Isabel Marant ir Margareta van den Bosch. H&M nuotr.

Šis renginys – tarsi paryžietiško gatvės gyvenimo gabalėlį. Isabel scenografijos pagalba perteikė nuotaiką, kuria alsavo miestas, kai ji pasauliui pristatė savo vardu pavadintą debiutinę drabužių liniją: restoranėliai, neoninės iškabos, picerijos, suvenyrų, maisto krautuvėlės, gatvės prekiautojai ir nerūpestingi vaikštinėjantys   žmonės. Derinant nuotraukas, vaizdo įrašus ir modelius, kolekcijos pristatymui buvo pasirinktas kinematografinis fonas. Gyva miesto aplinka perteikė bohemišką I. Marant energiją, o vakaro atmosferą kaitino „Grandmaster Melle Mel“ pasirodymas ir „Rapers Delight“, sukurta „The Sugarhill Gang“ grupės.

„Isabel Marant pour H&M“ vakarėlis Paryžiuje

Nuotrauka: H&M

„Norėjome, kad šis kolekcijos pristatymas būtų realus ir kasdieniškas, o ne ekstravagantiškas raudonojo kilimo renginys, kadangi būtent taip aš įsivaizduoju savo darbą. Aš kuriu visiems. Įkvėpimo semiuosi stebėdama mane supantį pasaulį, todėl miestietiškas renginio fonas natūraliai tiko. Tai turėjo įvykti Paryžiuje, nes šis miestas yra mano DNR dalis“, – pasakojo Isabel Marant.

„Manau, be galo šaunu, kai aukštos klasės dizaineriai daro tokius projektus kaip šis. Taip jų mada tampa lengvai prieinama visiems. Kolekcijos drabužiai nuostabūs ir geidžiami. Žinau daug žmonių, kurie 14 dieną lauks eilėje“, – sakė January Jones.

„Tai antrasis H&M bendradarbiavimas su dizaineriais, kuriame dalyvauju. Manau, labai svarbu bendradarbiauti su dizaineriais, kuriais jaunos merginos žavisi. Tai, kad mada būtų ne tik graži ir madinga, bet ir prieinama, taip pat svarbu ir tokioms merginoms kaip aš, kurios mėgsta apsipirkti H&M“, – kalbėjo Freida Pinto.

Jei norite pasižvalgyti, kokie svečių įspūdžiai socialinėse medijose, oficialus renginio hashtag yra: #HMIsabelMarant.

Kolekcija bus pristatyta išskirtinai atrinktose parduotuvėse svarbiausiose H&M rinkose jau lapkričio 14 d. 20:00. Ją bus galima įsigyti ir Vilniuje esančioje H&M parduotuvėje.

Alek Wek

Nuotrauka: H&M

Kolekcijos prezentacija Paryžiaus Westin viešbutyje:

Vakarėlio akimirkos Paryžiaus teniso klube:

SwO dėkoja H&M komandai, Tiinai Miettinen bei Sanitai Kalninai.


Komentuok:
*Reklama
DNO