Menu
 
 

Kai vonioje užsinori kvapų…

2013 11 27  18:42  |  Aktualijos

Buvo metas, kai buvau pamišusi dėl kvapų. Visos naudojamos priemonės privalėjo kvepėti ir kuo intensyviau, tuo laimingesnė jaučiausi. Netrukus mane ištiko natūralus likimas – po kurio laiko, naudojant daug sintetinių kvapų, šiems išsivystė nepakantumas. Matyt, savo nosį kaip reikalas suerzinau. Teko pratintis prie produktų, kurie neturi jokio kvapo. Jaučiausi praradusi dalį gyvenimo džiaugsmo. Mano pasaulis nustojo kvepėti, bet… kartą kelyje pasipainiojo Provanso regiono įkvėpti L‘Occitane gaminiai. Mane maloniai nudžiugino, kad L‘Occitane parduotuvėse galima rasti gausų pasirinkimą „kelioninio“ dydžio produktų, specialių pasiūlymų ir riboto leidimo gaminių. Visa tai sušvelnina šiek tiek „skausmingą“ ir ne visiems priimtiną produktų kainą.

Bijūnų kvapo rankų kremas

Nuotraukos: L‘Occitane

Visi šie provansiški gėriai man tapo sinonimu žodžiui „lepintis“. Po sunkios dienos ar atvirkščiai, norėdama ryte nusiteikti dienos iššūkiams, traukiu į dienos šviesą šiuos kvapnius produktus. Šį kartą pasidalinsiu trumpu sąrašu priemonių, kurias drąsiai rekomenduoju išbandyti.

1. Migdolų dušo aliejus. Šį produktą galime vienareikšmiškai vadinti lyderiu. Saldus ir intensyvus kvapas neerzina. Aliejus, užteptas ant kūno, tampa minkštomis, negausiomis putomis, kurios tausodamos odą puikiai pašalina nešvarumus. Priemonė yra skalsi, tad ją naudosite išties ilgai.

Migdolinis dušo aliejus

2. Šveičiamasis migdolų muilas. Tai nedidelis muilo gabalėlis, kurio sudėtyje yra smulkintų migdolų gabalėlių. Šis muilas nesausina odos ir švelniai ją šveičia. Naudojant šį muilą svarbu jo stipriai nespausti į kūną, nes šveičiamosios dalelės gana didelės ir šiurkščios, tad gali sudirginti jautresnę odą (pvz. krūtinės, kaklo sritis ir t.t.).

Migdolinis šveičiamasis muilas

3. Rankų kremai. Sudėtinga būtų išskirti patį geriausią. Pasirinkimas iš tiesų didelis. Žiemą man labiausiai patinka naudoti klasikinį taukmedžio sviesto kremą, kurio pilnos pakuotės užtenka rudens/žiemos sezonui. Šiltesniam metų laikui renkuosi kvapnesnius, šiek tiek lengvesnės konsistencijos kremus. Vienas favoritų – „Pivoine flora“, kvepiantis bijūnais.

Taukmedžio rankų kremas

4. Muilai. Rankas plautis sveika ir naudinga, bet svarbu naudoti muilą, kuris jų nesausina. Tokia kukli išmintis. L‘Occitane muilų sudėtis tinka net ir opiausioms rankoms. Didžioji dalis muilų stipriai kvepiantys, bet kvapai natūralūs, neerzinantys ir vonios kambarį pripildo maloniu aromatu. Mano favoritai – pavasariškas bijūnų muilas „Pivoine flora“, ypač kvapnus akacijų ir mimozų „Fleur d‘Or & Acacia” bei gaivusis žaliosios arbatos muilas „The green tea soap“.

Muilas „Pivoine flora“

Muilas „Fleur Dor Acacia“

Žaliosios arbatos kvapo muilas

5. Tepamieji kvepalai. Ši priemonė – lyg nedidelė paslaptis. Tinka tuomet, kai norisi šio to subtilesnio, nei tradiciniai kvepalai. Ryškus kvapas išlieka trumpiau, bet palieka lengvą pėdsaką, kurį užuos tik tie, kurie labai labai atsargiai priglus prie tavo kaklo. Žinoma, man, kaip bijūnų gerbėjai, labiausiai patinka „Pivoine Flora“.

Tepamieji kvapai

Ir šiai kvapniai pabaigai… Norinčios išmėginti Provansu dvelkiančius produktus, bet vengiančios iš karto įsigyti visą produktų pakuotę, gali užsisakyti „Siurprizų dėžutę“. Joje rasite gausybę mėginių bei kelis kelioninio dydžio produktus. Sėkmės renkantis!


Komentuok:
*Reklama
DNO