Menu
 
 

Kaip nusipirkti makiažo pagrindą?

2013 11 11  23:21  |  Aktualijos

Tai – Rūtos Daunoros keturių dalių patarimų serija apie makiažo pagrindą. Pirmąsias dvi dalis skaitykite čia:

http://www.swo.lt/kaip-issirinkti-tinkama-makiazo-pagrinda-savo-odos-tipui/

http://www.swo.lt/kaip-issirinkti-tinkama-makiazo-pagrindo-atspalvi/

Fotosesija SwO street Nr.6 leidiniui.

Fotosesija SwO street Nr.6 leidiniui.

http://issuu.com/swomagazine/docs/swostreet6

Fotografai: Alma Totorytė ir Aivaras Gadliauskas
Stilistas: Marius Stanevičius
MUA: Rūta Daunoras
Modelis:  Paulina Kunigonytė

Taip, sutinku, antraštė skamba kvailokai, bet mielosios, išklausykite! Esu įsitikinusi, kad visos kada nors esame įsigijusios bent vieną makiažo pagrindo priemonę, kurią išbandžiusios namie pakraipėme galvas ir numetėme į kampą, o vėl paėmėme į rankas tik tada, kai pagaliau pirkinį susiruošėme išmesti.

O juk taip norėtųsi, kad daugiau taip niekad nenutiktų, ar ne?

Tam reikia tvirto žingsnio į parduotuvę ir šiek tiek ryžto mūsų mažoje, klientams ne visad kantrioje Lietuvoje. Užėjusios į kosmetikos parduotuvę pirmiausiai pasidomėkite, kokių produktų ten yra. Jei norisi, slampinėkite tarp prekystalių ilgai ir nuobodžiai, drąsiai klauskite konsultančių ir bandykite viską! Jei išsirinkote kreminės pudros liniją, kuri jums ir pagal odos tipą, ir pagal poreikius, ir net pagal biudžetą tinka, paprašykite konsultantės mėginuko, kurį galėtumėte pasiimti namo. Taip, žinau, čia ir prasideda sudėtingoji šios misijos dalis.

Kiek kartų buvau nuėjusi į žymiausias mūsų šalies kosmetikos parduotuves ir paprašiusi mėginukų, kad galėčiau palyginti, kaip priemonės atrodo dienos, o ne parduotuvės šviesoje (juk tokiame apšvietime ir praleidžiu didžiąją dalį gyvenimo), dažnai gaudavau tik surūgusią šypseną, gūžtelėjimą pečiais ir tą patį atsakymą: „Deja. Šiuo metu neturime.“ Man jau kyla įtarimas, ar tie mėginukai, kaip skelbiama, iš tiesų kada egzistavo, ar visus juos namo išsineša konsultantės. Bet čia – jau kita diskusija. Jei nėra mažyčių klientams skirtų mėginių, paprašykite, kad konsultantė į mažą atliekamą indelį išspaustų keletą lašų testerio pudros. Galite net savo indelį atsinešti.

Šiuo klausimu turiu gana griežtą nuomonę. Juk merginos į kosmetikos parduotuves nešasi savo sunkiai uždirbtus pinigus, o ten dirbantys konsultantai suinteresuoti, kad tuos pinigus būtent ten ir paliktumėme. Tačiau norisi žinoti, kokią prekę perkame, ypač, jei tai – makiažo pagrindas, kurio subtili spalva, sužavėjusi po parduotuvės lempomis, išėjus į lauką, kaip paaiškėja, iš tiesų veidą nudažo visai nederančiu oranžiniu atspalviu. Tad ar reikalauti mėginuko – labai daug? Kažin. Jei pastarojo negaunu, nieko ir neperku, tačiau padėkoju, paaiškinu, kodėl negaliu įsigyti prekės ir einu kitur. Tačiau nesibaiminkite, jokios kovos čia nėra, ir vis dažniau mūsų grožio ekspertės mielai ir nuoširdžiai stengiasi padėti  klientams.

Kai turėsite kreminės pudros lašelį, bandykite jį kasdieniškomis sąlygomis! Jei makiažo pagrindą tepsite iš ryto ir skubėsite į darbą, kuriame biurai turi langus, tai ir bandykite priemonę dienos šviesoje. Tepkite sau įprastu būdu, taip, kaip mokate ir kaip dažysitės vėliau, jau naudodama priemonę. Visą tą dieną stebėkite savo veidą. Nors makiažo pagrindas visą dieną gali keistis, bet didžiausi pokyčiai pastebimi po maždaug pirmojo pusvalandžio. Kreminė pudra gali truputį patamsėti, sureagavusi su ore esančiu deguonimi, taip pat gali pakeisti atspalvį, sureagavusi su jūsų oda ir panašiai.

Atkreipkite dėmesį:

-Kaip atrodo jūsų veidas?
– Kokia odos būsena?
– Ar užsitepus priemonę jaučiamas nemalonus pojūtis?
– Ar makiažo pagrindas pakankamai maskuoja?
– Ar ilgai laikosi?
– Ar aplinkiniai pastebi ir komentuoja?

Jei tokiu būdu išbandysite sau patinkančias makiažo priemones, ieškodamos tinkamiausio varianto, garantuoju, jog daugiau nebenusipirksite nereikalingų priemonių, rinksiančių dulkes stalčiuje ir būsite patenkintos racionaliu pirkiniu. Sėkmės!


Komentuok:
*Reklama