Menu
 
 

Kaip žengsite į pavasarį? Avalynės mados tendencijos

2015 03 30  15:37  |  Aktualijos

Avalynės mados tendencijos

Nuotraukos: Deichmann, mados namų Pinterest paskyrų.

Šį pavasarį mada alsuoja elegantišku lengvumu: švelnios, šviesios pastelinės spalvos, plonyčiai audiniai, maloniai apglėbiantys kūną, sudėlioja pavasario mados manifestą – lengvai ir paprastai.

Lengvai ir patogiai

Lengvumas įsisuka ir į avalynės madą – šį pavasarį aukštakulnius plonyte pakulne į dienos šviesą traukite tik ypatingomis progomis. Remiantis „Deichmann“ stilistų parengta apžvalga, visą pavasario avalynę vienija bendra tendencija – pakulnė ir toliau žemėja. Lengvumas atsispindi ir naudojamose medžiagose – lengva drobė, plonytė oda ar džinsas kuria itin moterišką sportinį stilių, į mados viršūnę kopti pradėjusį dar praėjusiais metais.

Avalynės mados tendencijos

Sergio Rossi, Pierre Hardy, Rupert Sanderson, Robert Clergerie

Maison Martin Margiela, Valentino.

Céline

Leiskime odai kvėpuoti

Prieš metus kiekvienos stileivos batų spintoje atsiradusi avalynė su iškarpymais madinga išliks ir šiemet. Tiesa, pretenzingų puošybos detalių (pavyzdžiui, itin masyvių sagčių) avalynėje su iškirpimais atsisakoma – pirmenybė teikiama patiems iškirpimams, lazerio perforacijoms ir audinio ornamentams. Audinių pasirinkimas patenkins net išrankiausias – iškirpimus šį sezoną matysime elegantiškuose nėriniuose, šiurkščiame sizalio, gaminamo iš agavos pluošto, audinyje, drobėje ir apdirbtoje odoje.

Avalynės mados tendencijos

Maison Martin Margiela, Valentino.

Avalynės mados tendencijos

Šviesiai ir natūraliai

Avalynės pakulnei žemėjant, jai skiriamas dėmesys nemažėja! Įsiminkite, saulutei gerokai pakaitinus, pati madingiausia avalynė – lengvu padu. Patogumui įsiveržus į pagrindinių tendencijų sąrašą, netgi kamštinė medžiaga iš „medicininės“ avalynės skyriaus peršoka tiesiai ant mados podiumo… Mes vis dar jos nerekomenduojame, nes ji alsuoja 2000-aisiais. Tačiau kas ten žino… gal ši tendencija įsikeros ir pakeis mūsų nuomonę. Jei renkatės tokį padą, šiukštu nederinkite jo prie vakarinės suknelės – geriausiu atveju tai tik į paplūdimį!

Avalynės mados tendencijos

Chloé, Acne Studios, Balenciaga, Flamingos, Top Shop, K. Jacques.

Avalynės mados tendencijos


Komentuok:
*Reklama
DNO