Menu
 
 

Naujame „Superstar” dainos klipe – šaudanti ir nardanti Beatrich

2017 12 05  18:48  |  M.I.C. Naujienos

Sparčiai kylanti Lietuvos muzikos žvaigždė Beatrich, artėjant metų pabaigai, savo gerbėjus nudžiugins įteikdama jiems šventinę dovaną. Šiandien ji pristato naująjį savo hito „Superstar“ vaizdo klipą. Kaip teigia pati atlikėja ir dainų kūrėja, šiuo klipu buvo siekiama tarsi apibendrinti 2017 metus ir parodyti, kokie pašėlę jie buvo, o tuo pačiu įkvėpti visus nebijoti kvailioti, pramogauti bei gyventi taip, lyg turėtume supergalių.

Beatrich

Nuotraukos iš Beatrich klipo filmavimo ©

Naujojo vaizdo klipo filmavimui pasirinktos devynios Beatrich pamėgtos pramogos, geriausiai atspindinčios jos spalvingą asmenybę. Skambant „Superstar“ dainai, mergina nardo baseine, važinėjasi „Monster truck“, daužo lėkštes, slidinėja, šaudo, laksto kartingais ir netgi vairuoja eskavatorių.   

Beatrich

Beatrich - SwO magazine

Beatrich - SwO magazine

„Aš dievinu viską, kas susiję su adrenalinu, greičiu, rizika. Filmuojantis klipe, labiausiai patiko vairavimas, slidinėjimas ir šaudymas. Mano tėtis medžiotojas, todėl ginklai visada buvo prie širdies. Vaikystėje su juo vis nuvažiuodavome pašaudyti, tad esu gana taikli. Labai patiko ir vairuoti kartingą, tas slystančių padangų jausmas. Filmavimo dieną kelio danga buvo drėgna, tad adrenalino netrūko, „nuskyniau“ ir nemažai kelkraščiuose esančių padangų“, – įspūdžiais dalinosi atlikėja.

„Šie metai žymi visiškai naują mano gyvenimo etapą. Šiemet baigiau mokyklą ir pradėjau savarankišką gyvenimą. Tuo pačiu man nesuvokiamu tempu ir kryptimi pajudėjo muzikinė karjera: pasirašiau sutartį su britų kompanija „Warner Music“, pirmą kartą užlipau ant arenos scenos prieš tūkstantinę minią“, – apie įsimintiniausius savo gyvenimo metus pasakoja Beatrich.

„Mano gyvenimas yra mano karjera. Svarbiausias tikslas – tapti geresne nei dabar, pasiekti daugiau, nei esu pasiekusi, tobulėti kaip asmenybei ir niekada nesustoti. Savo gerbėjams linkiu to paties: siekti kuo aukščiau ir kuo daugiau, griebti viską, ką duoda gyvenimas, ir nepraleisti galimybių“, – sako jaunoji žvaigždė.

Beatrich priduria, kad jos metai prasideda nuo kitos datos nei likusių žmonių. Ji sako turinti savo atskaitos tašką.

„Mano metai prasideda balandžio 11 d. Tai mano mėgstamiausia metų diena, nes būtent tada įrašiau pirmąją savo dainą pas prodiuserį Beną Ivanovą. Galima sakyti, kad būtent tada ir prasidėjo mano karjera“, – teigia Beatrich.

Šių metų vasarą kartu su tarptautine „Warner Music“ įrašų kompanija išleista Beatrich daina „Superstar“ išsyk sulaukė milžiniškos sėkmės ir tapo tikru vasaros hitu. Šiandien šios dainos ir klipo peržiūrų skaičius „YouTube“ kanale jau perkopė 6 mln.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records