Menu
 
 

Kas apšildys „BØRNS“ koncertą Vilniuje?

2016 08 10  20:56  |  M.I.C. Naujienos

BØRNS 2016

Nuotraukos: asmeninių archyvų, organizatorių.

Jau rugpūčio 18-ąją pirmą kartą į Vilnių atvyksta sparčiai kylanti amerikiečių muzikos žvaigždė „BØRNS”. Šiandien visur linksniuojamas artistas Garrettas Bornsas nusprendė, kad jo pasirodymą Vilniuje apšildys pilnavertė Lietuvos roko scenos dalyvė grupė „Freaks On Floor“.

„Mums didelė garbė apšildyti tokį jauną ir talentingą atlikėją kaip „BØRNS”. Smagu, kad pas mus jis atvyksta nei per anksti, nei per vėlai – pačiame žydėjime. Taip pat laukiu pažinties su Garrettu Bornsu užkulisiuose. Juk jis tikrai geras ir pamatytinas personažas. Tikras merginų numylėtinis. Bus labai daug gražaus rokenrolo, neabejojam“, – sakė grupės „Freaks On Floor“ vokalistas Justinas Jarutis.

Freaks On Floor – Hold On To Me (LIVE)


Du kart geriausią M.A.M.A. apdovanojimų roko grupę lydi įdomūs ir sėkmingi metai. „Freaks On Floor“ diskografijoje – trys be įrašų kompanijos, savo jėgomis įrašyti ir išleisti albumai „Freaky Wonder“ (2010 m.), „Hello Girls!“ (2011 m.) ir „Life (2015 m.).

BØRNS – 10,000 Emerald Pools (Acoustic)

„Amerikos muzikos viltis „BØRNS” ir jį atstovaujanti agentūra – labai reiklūs kartu grojančioms grupėms, todėl apšildančius atlikėjus šiame koncertų ture dažniausiai renkasi patys.

Tai jau nebe pirmas kartas, kai šios muzikos agentūros organizuojamus renginius apšildo lietuvaičiai. „Golden Parazyth“, „Fusedmarc“, „Proper Heat“ ir visiškai šviežia grupė „Abudu“ dalinosi viena scena su „8 Days A Week” pristatomais užsienio atlikėjais. Tai – geros tradicijos tąsa arba dar viena gyvos muzikos platforma mūsiškiams.

BØRNS – Electric Love – Vevo dscvr (Live)

Tiesa, ant cunamio bangos plaukiančiam JAV supertalentui koncertai su pasaulinę šlovę pelniusiais atlikėjais – taip pat ne naujiena. Patys „BØRNS” yra padėję apšilti grupių „Mumford & Sons”, „M83”, „MisterWives“, „Bleachers” ir Charlie XCX gerbėjams. Šį rudenį Garretto Bornso laukia dar vienas ypatingas išbandymas ir įdomi pažintis – žinoma JAV folkroko grupė „The Lumineers“ pakvietė „BØRNS” apšildyti jų pasaulinį turą.

Freaks On Floor
Debiutinį „BØRNS” albumą „Dopamine“ pristatantis turas ką tik grįžo į Europą. Atrodo, kad ši kelionė aplink pasaulį niekada nesibaigs. Garrettas Bornsas ir kompanija jau daugiau nei metai gyvena „ant lagaminų“ ir nuolat yra kelyje. Pasirodymai Rumūnijoje, Vengrijoje, Čekijoje ir Lenkijoje įvyks dar prieš viešnagę Lietuvoje. Šioje Europos dalyje jo albumas taip pat buvo sutiktas puikiai. Patvirtinta, kad į Lietuvą „BØRNS” ir jį lydinti 10 asmenų komanda atvyks renginio dieną. Vilniuje jie ilgai neužsibus ir iškart po pasirodymo keliaus į Austrijoje vykstantį „FM4 Frequency” festivalį.


Komentuok:
*Reklama