Menu
 
 

Manfredas „The Chemical Brothers“ pasirodymą „apšildys“ jau antrą kartą

2015 06 04  18:26  |  M.I.C. Naujienos

Manfredas ir The Chemical Brothers

Nuotraukos: organizatorių

Susipažinę su Lietuvos elektroninės muzikos scena „The Chemical Brothers“ ilgai nedvejojo – jų pasirinkimu birželio 13-ąją, svarbiausią sezono koncertą, pristatomą ženklo „Open For More“, pradės Manfredo DJ setas. Daugiau nei dešimtmečio patirtį Lietuvos ir užsienio klubuose sukaupęs didžėjus tokiu britų sprendimu, žinoma, labai apsidžiaugė.

„Jei ko nors neįmanoma įkišti į stiliaus ir laiko rėmus, tai „The Chemical Brothers“ – niekada tokiuose rėmuose nenorėčiau atsirasti ir aš“, – išgirdęs naujieną pasakojo Manfredas. „Jų muzika, kuri niekada nebūna tokia pati, taip pat – jų vaizdo klipai, yra vienas didžiausių mano įkvėpimo šaltinių.“

Įdomus sutapimas – vieną garsiausių pasaulio elektroninės muzikos grupių grupių Manfredas turės garbės „apšildyti“ jau antrą kartą. Kartu su projektu „Metal on Metal“ legendinius britus jis pasitiko Rygoje 2008-aisiais. „Pagalvojau, kad gyvenime kažką turbūt visgi darau gerai,“ – juokauja didžėjus, pastaruoju metu daug laiko skiriantis ir prodiuserio karjerai.

Kūrybinį Manfredo kelią tinkama linkme pakreipė lemtinga pažintis su kultiniu prancūzų didžėjumi Ivan Smagghe. Pakvietęs prancūzą į savo kuruojamą renginių seriją „Smala“, lietuvis parodė svečiui darbo studijoje rezultatus ir… beliko suderinti detales.

Manfredas – Pink Industry:

Išleidus debiutinę plokštelę naujoje Ivan Smagghe leidykloje „Les Disques De La Mort“, tarptautinė Manfredo karjera įgavo didelį pagreitį. Jau pasirodė ir yra suplanuoti nauji leidiniai bei remiksai užsienio atlikėjams. Tarp jų – prancūzų trio „Télépopmusik“ ir ekscentriškasis šveicaras Headman. Taip pat netrukus Manfredo singlas bus išleistas kanadiečio Tiga kompanijos „Turbo“ dukterinėje leidykloje „Multi Culti“. Šiemet, ruošdamas solinį savo albumą, Manfredas jau viešėjo Škotijos, Belgijos, Šveicarijos klubuose. Vasaros pabaigoje jau suplanuotas ir mini turas JAV.

C.A.R. – Angelina (Manfredas Vocal Remix):

Télépopmusik – Sound (Manfredas Remix):

Garsėjantis ilgais DJ setais Manfredas šįkart galimybės „išsiplėsti“ neturės – pagrindinis dėmesys ir daugiausiai laiko „Siemens“ arenoje birželio 13-ąją bus skiriami „The Chemical Brothers“. Lietuviams britai pažadėjo 100 minučių koncertinę programą – tai beveik pusvalandžiu ilgiau, nei grupė paprastai užtrunka didžiųjų festivalių scenose. Po audiovizualinės patirties „Siemens“ arenoje visi, norintys pratęsti vakarėlį su „Open For More“ ženklu, bus laukiami sostinės klube „Studio 9“.

Manfredas ir The Chemical Brothers


Komentuok:
*Reklama
DNO