Menu
 
 

Kodėl gi ne barokas?

2013 08 30  08:58  |  Aktualijos

Kodėl gi ne barokas?

Istorinis barokas – kodėl gi neinterpretavus ir nepritaikius jo šiai dienai? Netaisyklingos formos perlas, rubinas, smaragdas, ametistas, turkis, tigro akis, auksas, o gal sidabras… Daug dekoro arba tik žiupsnelis. Drama, gilūs brangakmenių atspalviai, daug blizgesio ir aksesuarų. Apsiginkluoti papuošalais šiam rudeniui nors vienai dienai tiesiog būtina!

Dior, Dannijo

Iš dešinės: Dior, Dannijo.

J.Crew rudeniui pristatė spalvingus klasikinių mados formulių variantus, vainikuotus masyviais vėriniais, Lanvin sukėlė emocijų bangą, skatindami būti šmaikščioms ir išradingoms bežaidžiant aksesuarais, o Dsquared² barokines užuominas pritaikė kelionei laiku po kino filmų epochas.

Lanvin F/W, J. Crew F/W, Daquared2

Nuotraukos: Lanvin F/W, J. Crew F/W, Daquared2

Derinkite tokius aksesuarus su nėriniuotomis suknelėmis, kurios gali būti kokių tik norisi spalvų – nuo klasikinės baltos ir juodos, aistringai raudonos ar melancholiško našlaitėlių gėlių atspalvio.

O gal rudens įvaizdžiu taps pilkas ar ryškiaspalvis džemperis su dailiais laiveliais? Tada blizgesio virtinė kaip prieskonis nuneš kasdieninį ansamblį į visai kitą pasaulį.

Šaltukui paspaudus, pasakykite TAIP kojas išryškinantiems, aptemptiems džinsams ir triušiuko kailį primenančios tekstūros megztiniui, o visa tai apvainikuokite mėgstamiausiu vėriniu, akmenukų karoliais ir dar keliomis grandinėmis… Na, gal dar sege ir – taip, dar vienu vėriniu. Kodėl gi kuklintis – juk gyvename tik kartą, o būti karaliene gali kiekviena, kai taip puikiai pasipuošia savo vaidmeniui!

Kodėl gi ne barokas?

Nuotraukos iš: theglitterguide.com, s-c-r-a-p-b-o-o-k.tumblr.com, etsy.com, style.com, vogue.com

 


Komentuok:
*Reklama
DNO