Menu
 
 

„Kerastase Nutritive“ plaukų kondicionierius ir kaukė

2016 08 31  12:27  |  Aktualijos

Kerastase Nutritive

Nuotrauka: gamintojų.

Kartais labai smagu pakloti neįprastai didelę pinigų sumą už priemonę, kuri savotiškai mus išgelbėja. Ypač tada, kai priemonė iš tiesų veikia stulbinančiai. Esu ilgametė „Kerastase“ prekės ženklo mylėtoja, tad objektyvią nuomonę gana sunku išlaikyti. Kita vertus, „blemba“, viskas suveikia, tai ką daryti?

„Nutritive“ linija yra skirta sausiems ir šiurkštiems plaukams puoselėti. Produktai suskirstyti į tris grupes pagal skirtingus sausumo laipsnius, tad tokiu būdu dar lengviau išsirinkti pačią tinkamiausią priemonę.

„Lait Vital“ plaukų kondicionierius „ištempia“ mano garbanas iš sausros. Produkto tekstūra gana lengva, kreminė, bet neapsunkina plaukų, neriebina šaknų. Ją rekomenduojama laikyti 5 minutes, bet dažniausiai „užemtu“ dar kelias. Išplauti plaukai tampa akivaizdžiai švelnesni, o minkštumas išlieka kelias dienas. Tiesa, šis drėkinantis kondicionierius sumažina purumą, padaro plaukus glotnius, tad nelabai tiks toms, kurios „dirba“ purumo klausimu.

Į kompaniją šiai priemonei priglaudžiau ir intensyviai drėkinančią kaukę iš tos pačios kolekcijos. „Masquitense Fine“ kaukė daug sunkesnė, kremiškesnė nei kondicionierius. Ja plaukus lepinu kartą per savaitę. Kaip ir daugelio kaukių, poveikis nepalyginamai stipresnis, nei kondicionierių, tad drėgmė plaukuose išlieka ilgiau. Tokia kombinacija kartu su bet kokiu tinkančiu ir patinkančiu šampūnų, iš tiesų akivaizdi, ne trumpalaikė ir labai efektyvi. Balai: 10/10


Komentuok:
*Reklama