Menu
 
 

Nuoširdus pokalbis blykstei: „Keymono“ ir Neringa Rekašiūtė

2014 03 25  11:28  |  M.I.C. Naujienos

Keymono ir Neringa Rekašiūtė

Neringos Rekašiūtės nuotraukos.

Kovo 13 dieną savo naująjį albumą „Run Boy“ Didžiojoje Britanijoje pristačiusi grupė „Keymono“ iš kelionės atsiveža ne tik džiugių įspūdžių po savo pasirodymo, tačiau ir gražių įamžintų akimirkų.

Ilgai planuotas, tačiau tuo pačiu ir spontaniškas susitikimas, – taip prasitaria muzikantai. Fotografės Neringos Rekašiūtės darbais besižavintys „Keymono“ nusprendė pasinaudoti proga ir viešėdami Londone pasivaikščioti su mergina po šio margo miesto erdves. Rezultatas – gyvybingas, neįmantrus, bet labai mielas. „Fotosesija gana nestandartiška. Viskas buvo daroma paprastai, labai nuoširdžiai ir laisvai, – komentuoja grupės nariai. – Neringa ėmė į rankas fotoaparatą ir keturiese išėjome į Londono gatves.“

Muzikantų pristatytas singlas „Run Boy“ bus išleidžiamas ir vinilinės plokštelės formatu – šia bus galima džiaugtis už kelių mėnesių.

Keymono

Daina guli čia: https://soundcloud.com/keymono/run-boy

Be to, artimiausiu metu grupę koncertuojant bus galima išgirsti Taline, Tallin Music Week festivalyje. Tarptautiniame muzikos renginyje Lietuvos muzikos sceną „Keymono“ atstovaus kartu su dar dvylika mūsų šalies atstovų.

 

Daugiau informacijos apie grupę: http://www.keymono.org.

Keymono

Keymono

Keymono


Komentuok:
*Reklama