Menu
 
 

„Jäger Blow-Out“ sezono finale – 25 valandas groti galintis meksikietis Rebolledo

2015 04 17  00:29  |  M.I.C. Naujienos

Jäger Blow-Out _ Rebolledo

Nuotrauka: organizatorių.

Balandžio 17-oji kalendoriuje apibrėžta riebiu juodu markeriu, nakties planas patvirtintas – stipriausių klubinių renginių ciklas „Jäger Blow-Out“ klube „Opium“ švęs savo dvejų metų gimtadienį ir šio šokių sezono pabaigą. Ypatinga proga į Vilnių pakviestas išskirtinis svečias – ant motociklo, pasipuošęs kaubojiška skrybėle, renginio plakate pozuojantis meksikietis „Rebolledo“.

„Tai vienas nedaugelio veikėjų, kuriais galiu pasitikėti“, – visai neseniai pasakė kanadiečių elektronikos sunkiasvoris Tiga, kurio nuomonę verta priimti labai rimtai.

Nedideliame Meksikos miestelyje Xalapa užaugęs Mauricio Rebolledo vaikystėje nebuvo lepinamas muzikos – jo namuose nebuvo kabelinės, brolis klausė „Kiss“, tėvas – maršų… Tik persikraustęs studijuoti į Monterėjų Mauricio nuėjo į pirmąsias savo diskotekas. Tuo metu Meksiką, kaip ir visą likusį pasaulį, valdė gilus progressive skambesys, bet labiau, nei žanrų pavadinimai, būsimą žvaigždę sudomino didžėjaus darbo procesas.

Nusipirkęs pigius grotuvus Rebolledo netruko sukaupti gausią ir labai įvairią plokštelių kolekciją – ją mielai pildė tamsiais, gitaromis atsiduodančiais šokių muzikos įrašais. Vienas stipriausiai atlikėją paveikusių kūrinių – „The Rapture“ kompozicija „House Of Jealous Lovers“.

Šiuo metu Paryžiuje gyvenantis tamsiosios elektronikos pusės atstovas priklauso stereotipus apie Lotynų Amerikos muziką laužančiai leidyklai „Cómeme“ – po pažinties su jos įkūrėju Matias Aguayo čia išleido jokiomis šokių madomis nesekusį, anaiptol – jas padiktavusį, debiutinį albumą „Super Vato“. Tai – dar 2011-ais, o pernai „Kompakt“ pasirodęs Rebolledo miksas „Momento Drive“ pateko tarp „Resident Advisor“ geriausių. Į kompiliaciją įtrauktas prodiuserio kūrinys „Windsurf, Sunburn And Dollar“ netruko susižerti ir „asmeninių“ simpatijų bei buvo įtrauktas į daugelį 2014-ųjų topų.

Windsurf, Sumburn And Dollar: 

Nevalia nepaminėti ir itin sėkmingos Rebolledo partnerystės su vokiečių prodiuseriu Superpitcher. Kartu jie – paslaptimis apipintas ir dėl to dar labiau trokštamas duetas „Pachanga Boys“. Šių „berniukų“ ištvermę geriausiai iliustruoja faktas, kad 2013-aisiais Meksikoje jie kartu be pertraukų išgrojo 25 valandas.

Vos išgirdę apie grandiozinio „Jäger Blow-Out“  sezono finalo svečią netruko sureaguoti vieni didžiausių jo gerbėjų Lietuvoje – didžėjų duetas „12 inčų po žeme“. Būtent jie kartu su kolegomis Pupa ir Calli turės garbės pasitikti Rebolledo klube „Opium“.

Įvertinę praėjusių „Jäger Blow-Out“ lankytojų skaičių, serijos organizatoriai šįkart nusprendė išplėsti renginio erdvę. Specialiai šiai nakčiai bus dekoruota ir įgarsinta daugelio klubinėtojų pasiilgta „Opium“ rūsio erdvė. Joje šeimininkaus neatremiamas didžėjų trio – Anna Hanna, Recoco ir Benua.

Per dvejus metus tokius aktualiausius pasaulinės elektroninės muzikos scenos vardus, kaip DJ Hell, Marc Houle, Troy Pierce, The Hacker, Zombie Nation, KiNK ir Recondite pristačiusi serija „Jäger Blow-Out“ po atostogų rudenį žada grįžti su dar tvirtesne jėga ir ne mažiau ryškiais atlikėjais. Bet visų pirma reikia kaip pridera „išsileisti“ – balandžio 17-ą tai neabejotinai bus padaryta.


Komentuok:
*Reklama