Menu
 
 

Kijevo mados savaitėje – ant podiumo grįžtantis Robertas Kalinkinas

2017 08 30  15:56  |  Aktualijos

Robertas Kalinkinas - SwO magazine

Nuotrauka – Gertrūdos Varnaitės ©

Jau rugpjūčio 31 d. dizaineris Robertas Kalinkinas po kelerių metų pertraukos grįš ant tarptautinio podiumo ir pristatys efektingą kolekciją prestižinėje „Mercedes-Benz“ Kijevo mados savaitėje. Pasaulinei rinkai skirta kolekcija „Aurora” – tai aliuzija ne tik į žaižaruojančią Šiaurės pašvaistę, bet ir neišsemiamus žmogaus charakterio klodus.

Pasak kūrėjo, ši mados savaitė jam itin svarbi, nes yra bene didžiausias regiono mados renginys, du kartus per metus pritraukiantis žymiausius tarptautinius mados leidinius bei įtakingiausius mados verslo atstovus. Šį kartą čia lankysis ne tik tokių leidinių kaip „Vogue“, „Forbes“, „W Magazine“, bet ir „Barneys“, „Harvey Nichols“ ar daugiau nei milijardu dolerių vertinamos „Farfetch“ platformos pasiuntiniai. Jie čia ieškos naujų talentų iš Rytų ir Centrinės Europos.

Robertas Kalinkinas - SwO magazine

Nuotraukos – Eglės Juozaitytės ©

„Pagrindinis mano įkvėpimo šaltinis buvo žmogaus asmenybės įvairiapusiškumas. Kiekvienas mūsų yra nedalomas, tačiau kartais itin sudėtingas ir daugiasluoksnis vienetas. Savyje turime platų savybių, jausmų ir emocijų spektrą, kuris vienaip ar kitaip iškyla į paviršių” – pasakoja Robertas Kalinkinas. ,,Minimalistiški, švaraus kirpimo drabužiai buvo specialiai sukurti pabrėžti šį įvairovės grožį ir padėti išreikšti skirtingas asmenybes.”

2018-tųjų pavasario – vasaros kolekcijoje gausu netipiškų šiltajam sezonui baltos kaip pienas ir juodos kaip anglis spalvų, tarp kurių įsiterpia sodrūs spalvų akcentai bei žaižaruojančios detalės, tik paryškinančios švarius kaip drobė drabužius. Robertas Kalinkinas, kurdamas minimalius, preciziško kirpimo, besiplaikstančius siluetus, itin didelį dėmesį skyrė moters judėjimo laisvei. Tinklelio ir šilkinės detalės žaidžia su moteriškomis formomis, o permatomos medžiagos ir sluoksniai vasaros aprangai teikia gyvumo.

Robertas Kalinkinas

Dizaineris priduria: „Savo mados namuose neturiu konkretaus moters įvaizdžio, nes manau, kad tai paprasčiausiai netinkama, ir kiekvienas žmogus yra nuostabiai išskirtinis, tad su ,,Aurora” noriu parodyti pasauliui, kad paprasti, dėvimi drabužiai gali tapti esminiu požiūrį, vertybes ar nuotaiką atspindinčiu ženklu“.

Robertas Kalinkinas

Kolekcijos garso takelį sukūrė dažnas ir mylimas Ukrainos svečias, unikalaus balso ir įvaizdžio savininkas – Artūras Žabas – Beissoul. „Kai tik sužinojome, kad vyksime į Kijevą, žinojau, kad yra tik vienas žmogus, kuriam noriu patikėti sukurti muziką“, –  sako Robertas Kalinkinas.


Komentuok:
*Reklama
DNO