Menu
 
 

Klaipėdoje atsivėrė nauja mados parduotuvė – „KOPA boutique”

2016 08 04  20:13  |  Aktualijos

KOPA boutique - SwO magazine

Nuotraukos: Jana Lohde

„Kaip veidas turi lūpas, kaip Latte turi pieno putą, kaip jūra turi kopas, taip nuo šiol stilingi Klaipėdos žmonės turi naują mados tašką – „KOPĄ boutique”, – taip savo madingų daiktų parduotuvę pristato buvusi ZIP FM laidų vedėja Silva Rindzevičiūtė ir jos kūrybinė partnerė Gabrielė Kerpytė.

KOPA boutique - SwO magazine

KOPA boutique – nauji Lietuvos dizainerių namai, įsikūrę pagrindinėje Klaipėdos senamiesčio gatvėje, savaitgalį oficialiai atvėrė savo duris. Į atidarymą ir pasveikinti merginų atvyko ir žinomi svečiai. Lietuvos dizainerių rūbai, atrinkti pagal moterišką priekabumą ir vyrišką logiką. Surikiuoti, sukabinti, sulankstyti ir paruošti puoštis. Moteriškai ir net vyriškai širdžiai malonūs dalykai, nuo rūbų ir aksesuarų iki interjero detalių.

KOPA boutique

Nuotraukos: Dominyka Ambroževičiūtė

„Skirsime dėmesį kiekvienai smulkmenai: muzikai, kvapui, atmosferai, išskirtiniams renginiams bei tikimės, kad „KOPA boutique” bus tokia vieta, iš kurios nesinorės išeiti,” – pasakoja Silva Rindzevičiūtė.

Čia įsikūrė tokie Lietuvos dizaineriai kaip Diana Paukštytė, „Undress”, „Pepper Me”, „Atsikeli ir varai”, „Kūtvėla”, “Baagi, Full Of Me”, „Grey Mouse”, „Coocoomos”, „Flow”, „Simona Samajauskaitė Jewlery” ir kiti.

Daina ir Antanas Bosai, Alvyda Butkus, Gražina Butkuvienė,

Inga Baužienė

Justy

Silva Rindzevičiūtė, Simona Albavičiūtė

Linas Tracevskis

Magdalena Bosaitė

Marija Berze

Rembo

Lina Andriukonė. Silva Rindzevičiūtė, Gabrielė Kerpytė

Tomas Bosas, Emilija Butkutė


Komentuok:
*Reklama