Menu
 
 

Nauja „Bijūnai prie namo“ parduotuvė!

2014 10 09  21:35  |  Aktualijos

Nauja „Bijūnai prie namo“ parduotuvė!

Nuotraukos: Teklė Jasenkaitė / © SwO

Ar nepralinksmėja širdis, kai namai papuošiami stilinga detale? Tiems, kas mėgsta suktis virtuvės šurmulyje, vasaroti kaime (arba kaimo stilių atsivežti į miesto džiungles), turime pačių geriausių naujienų! Jau metus veikianti virtuali interjero detalių parduotuvė „Bijūnai prie namo“ šią savaitę džiaugsmingai pradėjo atidarydama pirmąjį saloną interjero dizaino centre „Artis“, esančiame Kaune.

Vos įžengus vidun norom nenorom apima nostalgija Skandinavijai, be to, pagauni save svajingai mąstantį apie jaukius vakarus šiltuose namuose, kur kiekvienas daiktelis žavus savo paprastumu ir subtilia kaimo dvasia. Galbūt trumpai aptarkime asortimentą? Susirinkę į atidarymą klientai turbūt labiausiai žavėjosi dekoratyvinėmis metalinėmis lentelėmis su gausybe linksmų užrašų. Lengva įsivaizduoti tokią dovaną gaunantį žmogų, kuris išsišiepęs kabins aksesuarą ant sienos ir dieną pradės juokučiu (SwO mėgstamiausia – „My secret fantasy is to have two men… One to cook and one to clean“). Dekoratyviniai narveliai, stiklinės papuošalų dėžutės, mediniai arkliukai, rankšluosčių kabliukai, šviestuvas-arbatinukas, vaikiška žaislinė mašina, švelnių spalvų „Mynte“ puodeliai… rodos, jog kiekvienas „niekutis“ neabejotinai atras savo vietą namuose.

Parduotuvės atidarymas buvo pagardintas Liu Patty keksiukais, kurie pamalonino ne tik savo dievišku skoniu, bet ir traukė akį seilę tysoti verčiančia išvaizda! Besisukiojančios tarp pirkėjų „Bijūnai prie namo“ įkūrėja ir savininkė Jolita Černiauskienė bei jos dukra Miglė pačios maloniai atsakinėjo į susirinkusiųjų klausimus, patarė dėl pirkinių, o visų svarbiausia – plačiai šypsojosi.

Tarsi svajonių „Pinterest“ lenta – čia pat, Lietuvoje:

Nauja „Bijūnai prie namo“ parduotuvė!

Nauja „Bijūnai prie namo“ parduotuvė!

Nauja „Bijūnai prie namo“ parduotuvė!


Komentuok:
*Reklama