Menu
 
 

Kokia Radvilės Labutytės pusė jums labiau patinka?

2016 08 04  20:30  |  Aktualijos

Radvilės Labutytės pusės

Nuotraukos: Nerijus Šabanauskas

Makiažo galia neabejoja jokia moteris. Talentinga vizažistė gali dailiosios lyties atstovę paversti dievaite, romantiška nuotaka ar it iš Holivudo nužengusia gražuole. „ICON academy“ mokymų profesionalams ir pradedantiesiems vadovė Ana Valytė – tikra teptukų ir kosmetikos virtuozė, modeliui Radvilei Labutytei sukūrusi du visiškai skirtingus įvaizdžius: romantiškos vilioklės ir tamsos valdovės. Fotosesijos stiliumi pasirūpino „Oh my Goda“.

Radvilės Labutytės pusės

„Pirmasis makiažas puikiai tiktų gimtadieniui, vestuvėms ar krikštynoms. Antrasis makiažas yra skirtas fotosesijoms. Tai tamsus, paslaptingas įvaizdis. Jis puikiai atrodytų teminiame vakare, tačiau atėjusios su tokiu į vasaros šventę galėtumėte likti nesuprastos. Visuomet gražinant klientę yra labai svarbu atsižvelgti į laiką ir vietą“, – šypsojosi beveik ketverius metus vizažiste dirbanti A. Valytė.

Šią vasarą vienos moterys prašo natūralumo, kitos Kim Kardashian pamėgto makiažo. Vienos tendencijos, kuri visas vestų iš proto, nėra. „Vakarų Europoje vyrauja neryškus, bruožus paryškinantys makiažas. Jokių apibrėžtų antakių, šiek tiek skaistalų, gaiva, lūpos švelniai paryškintos. Svarbiausia yra moters grožis, o ne pats makiažas. Kitos klientės nori iš rytų atėjusio makiažo: ryškių akių, stipraus modeliavimo. Galiu pasakyti, kad ilga laiką populiarumo viršūnėse karaliavęs veido kontūravimas pamažu tampa nebemadingas“, – makiažo tendencijas atskleidė A. Valytė.

Labutytė grožio akademijos Vilniuje ir Kaune „ICON academy“ veidu pasirinkta dėl jos išorinio grožio, vidinio žavesio ir patirties. „Praktika yra neatsiejama nuo modelio darbo. Tačiau be profesionalaus vizažisto nebūtų jokio rezultato. Ana atskleidė dvi mano puses – jausmingąją ir valdingąją, kurią kartais pamato tik patys artimiausi žmonės. Tamsusis įvaizdis man kaip modeliui yra artimesnis, į jį buvo kur kas lengviau įsijausti“, – šypsosi modelis.

Radvilės Labutytės pusės

Gyvenime mergina mieliau lieka ištikima natūralumui – pasiryškina antakius, naudoja veido spalvą sulyginantį kremą, pabrėžia blakstienas. „Džiaugiuosi, kad Ana taip atsakingai žiūri į savo darbą, visuomet naudoja pačias geriausias priemones. Man odos priežiūra yra ypatingai svarbus dalykas. Negaliu gyventi be kavos ir šokolado pilingo ir alyvuogių aliejaus su trintu avokadu veido kaukės. Šie natūralūs dalykai mane išgelbsti“, – atskleidė R. Labutytė.


Komentuok:
*Reklama