Menu
 
 

Kosmetikos priemonių apžvalga: Oriflame „NovAge“ paakių kremas

2016 03 24  00:54  |  Aktualijos

Oriflame paakių kremas

Nuotraukos: © SwO / Justės Gvazdaitytės

Visoms būna tų rytų, kai stipriai per anksti atsikėlus ir dirstelėjus į veidrodį iš jo pažvelgia tamsūs paakiai. Daugiau nieko. Ir jeigu tokie ankstyvūs rytai kartojasi pakankamai dažnai,  netrukus įgyjama nemaloni puošmena – paakiai. Viena iš mano išbandytų priemonių pagalbininkių – „Oriflame“ „NovAge Ecollogen“ paakių kremas.

Šio akių kremo pirminė ir pagrindinė funkcija – raukšlių mažinimas, senėjimo procesų stabdymas, tad jo sudėtyje gausu itin stiprių ir veiklių medžiagų, todėl merginoms iki 30 metų rekomenduočiau šią priemonę naudoti tai atvejais, kai per kelias dienas ar savaitę reikia atgaivinti pavargusią paakių odą. Vyresnės drąsiai gali šią priemonę naudoti kiekvieną dieną ir tikrai sulauks puikių rezultatų.

Oriflame - NovAge Ecollogen

„NovAge Ecollogen“ akių kremą naudojau dvi kritines savaites, kai miego dozė buvo šiek tiek mažesnė, nei įprasta. Pirmas malonus dalykas – kremas ant odos aplikuojamas per metalinį aplikatorių su kamuoliuku, tad maloni vėsa akimirkai palepina odą, ją atpalaiduoja. Kremas yra gelinės, permatomos, lengvos ir greitai susigeriančios tekstūros, tad labai patogu jį naudoti ryte prieš makiažą.

Užteptas kremas ant paakių palengva vėsina odą, akimirksniu ją prisotina drėgmės. Priemonė susigeria, nepalikdama jokios plėvelės ar lipnumo. Dėl vėsos, stipraus veikliųjų medžiagų koncentrato, po savaitės paakiai akivaizdai tapo šviesesni, lygesni, mažiau paburkę. Priemonė yra be kvapniųjų medžiagų, tad tai sumažina dirginimo riziką.  Balai: 9/10                


Komentuok:
*Reklama
DNO