Menu
 
 

Metai, paakių kremai ir agurkai

2013 11 12  09:52  |  Aktualijos

Prieš kurį laiką buvau patekusi į man netikėtą situaciją – vienoje kosmetikos parduotuvėje, bešmirinėjant tarp lentynų, prikrautų devyniomis galybėmis kosmetikos, manęs maloni konsultantė paklausė: „ar jūs naudojate paakių kremą?“. Norėjau pajuokauti, kad savo paakius moku tik tobulai maskuoti, bet iš tiesų klausimas mane sutrikdė. Visada galvojau, kad paakių reikalai tampa aktualūs artėjant apvaliam trisdešimtmečiui, o laiko iki šio amžiaus aš dar turiu pakankamai. Na, jei ir prisiruošiu ką su paakiais daryti – tai nebent dėti agurkus ar arbatos maišelius, siekiant paslėpti nesuvaldomo gyvenimo tempo žymes, bet… Taip, paakių oda mes turime rūpintis jau dabar. Tikiu, kad „trisdešimtmetė aš“ padėkosiu sau, kad laiku susigriebiau šiuo klausimu.

Metai, paakių kremai ir agurkai

Nuotrauka: weheartit.com

Kodėl paakiams negalime naudoti veido kremo? Veido oda yra kur kas storesnė už paakių sritį, tad ir veiklių medžiagų veidui skirtame kreme yra gerokai daugiau. Jų perteklius akių odą gali sudirginti, išsausinti ir kitaip „pagadinti“. Dar vienas svarbus niuansas: kol mūsų oda nėra priskiriamą brandžiam odos tipui, reikėtų vengti šiai odai skirtų priemonių, įskaitant ir paakių kremus. Jie skatina tokius odos procesus, kokius jauna oda gali puikiai atlikti savarankiškai, tad kol kas mūsų odai tikrai nereikia funkcijos palengvinimo ar papildomo paskatinimo. Ir pats svarbiausias elementas – šviesius ir gražius paakius geriausiai saugo miegas ir poilsis, tad kremai tėra tik „palaikymo komanda“.

Metai, paakių kremai ir agurkai

Nuotrauka: express.co.uk

Rinkdamasi savo pirmąjį paakių kremą turėjau kelis reikalavimus. Pirmas – jokių kvapų. Taip pat priemonė turi drėkinti ir mažinti nuovargio pėdsakus, pageidautina, kad būtų kreminės konsistencijos. Šiuo norus geriausiai atitiko Eucerin priemonė „AQUAporin ACTIVE Eye“. Kremas greitai susigeria ir puikiai tinka kaip akių makiažo pagrindas. Akių sritis tapo pastebimai minkštesnė ir švelnesnė. Priemonėje nėra alkoholio ir dirbtinių kvapų, taip pat ji tinkama nešiojančioms kontaktinius lęšius. Stebuklingai nuovargio žymių kremas nemažina, bet akių oda atrodo gaivesnė ir skaistesnė. Pirmai pradžiai šią priemonę „užskaitau“.


Komentuok:
*Reklama
DNO