Menu
 
 

Rick Owens SS 2014

2013 10 08  20:39  |  Aktualijos

Rick Owens SS 2014

Praūžus mados savaitei, jau žinome, kas vertas taurės už skandalingiausią mados šou.

Rick Owens kaip reikiant pakratė Paryžių su visomis žiūrovų kėdėmis, surengdamas tikrą mados spektaklį. Pasirodyme dalyvavo keturios stepo grupės iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Performansas atitolo nuo to, ką publika yra pratusi matyti, nepriminė net pastaruoju metu įprastų šou variacijų. Maišytos rasės ir netradicinio sudėjimo modeliai atliko agresyvų, garsų ir teatrališka šokį, o visą jų pasirodymą galima drąsiai vadinti pilnu jėgos, netgi agresijos, laisvės pojūčio.

Tai sportiška kolekcija, pilna mini ilgio kirpimų, netikėtų sprendimų ir medžiagų. Konstrukcinės detalės ant krūtinės, pynimai, įkomponuoti odoje, dominuoja tamsiojoje kolekcijos dalyje, tuo tarpu grafiniai išpjaustymai ir kontrastingi elementai – baltose tunikose bei kimono primenančiuose ansambliuose. Trumpi siluetai, demonstruoti šiame pasirodyme, įgavo visai kitą prieskonį ir nuotaiką. Tiesą sakant, nebegalime jų iškrapštyti iš galvos!.. Šie drabužiai jau turi istoriją, o Rick Owens pasirinkimai – kas žino – gali tapti ir visuotiniu stiliumi.

Rick Owens SS 2014

Žiūrėkite Vogue reportažą galerijoje:

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Dekmantel Festival 2020

Birutės Stulgaitės paroda 'Erdvės kontūrai'

Mados infekcija 2020

DNO Records