Menu
 
 

„Kvapų namai“ – pažintis su kvapo gimimu senoviniame interjere

2014 04 02  15:09  |  Aktualijos

Kvapų namai

Nuotraukos: SwO ir Kvapų namų

Kovo 25 dieną savo kalendoriuje galiu įrašyti kaip įsimintiną pažintį su natūralia kosmetika. Jaukioje parduotuvėlėje bei kosmetikos ceche „Kvapų namai“ kartu su viena iš įkūrėjų Rūta Daunoravičiene gaminome kvapnią bei visiškai natūralią kosmetiką.

Įėjus į puikiai išlaikyto senovinio interjero patalpas nosį pakuteno dar niekur nejusti įvairūs kvapai – nuo lengvų levandų iki sodraus marcipano. Darbo vietoje paruoštos prijuostės, matavimo cilindras, svarstyklės bei kiti įrankiai sukūrė tikros, jaukios laboratorijos įvaizdį. R. Daunoravičienė pamokėlę pradėjo sudominusi didele aistra ir užsidegimu, jos tikslas, anot pačios Rūtos – „parodyti moterims kitą būdą ir kitokią kosmetiką, kuri yra veiksmingesnė, malonesnė bei kvapnesnė. To, ką ant veido tepame jaunystėje, rezultatus pamatysime tik gerokai vėliau. Kosmetika yra viena iš sričių, kur gali pati sąmoningai nuspręsti, ką naudoti, o ko bene,“ – teigė „Kvapų namų“ įkūrėja.

Kvapų namai

Pamokėlę pradėjome kvapų degustacija – susipažinome su visomis priemonėmis bei jų unikaliais kvapais. Labiausiai įsiminę kvapai – arbatmedžio bei himalajinės pelargonijos. Teorinėje užsiėmimo dalyje susirinkusios smalsuolės sužinojo ne vieną faktą bei grožio paslaptį:

– „Kvapų namų“ gaminamos kosmetikos sudėtyje nerasite paprasto vandens, nes vietoje jo yra naudojami hidrolatai – augalų vanduo.

– Kokosų aliejus yra puiki kūno atgaiva po prausimosi.

– Rožių eliksyrui pasigaminti reikėtų rožių žiedlapius net 40 dienų laikyti aliejuje.

– Nerafinuoti, šaltuoju būdu spausti aliejai yra praturtinti grožio vitaminais (A, D, E, K, F).

Susirinkusioms mokinėms teko garbė susipažinti ir su alijošiumi, atkeliavusiu iš saulėtosios Andalūzijos. Nors šis augalas ir yra vienas svarbiausių drėkinamojo kremo komponentų, jis – itin kietas riešutėlis. Geras 15 minučių merginoms teko jį spausti bei maišyti, kad galėtų pasigaminti natūralų kremą. Kita pažintis buvo su gasulu – valomuoju moliu, garsėjančiu beveik stebuklingomis savybėmis visų tipų odai.

„Kvapų namai“ kviečia visus, kas domisi grožiu ir natūralia kosmetika, į temines pamokėles, kurių tvarkaraštį rasite čia: www.aromata.lt.

https://www.facebook.com/pages/Kvapų-namai

Kvapų namai

Kvapų namai

Kvapų namai

Kvapų namai

Kvapų namai


Komentuok:
*Reklama
DNO