Menu
 
 

„Vegafe“, kolekcija „Pavasaris Forever“ ir rytų išmintis

2014 04 07  23:56  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

„Vegafe“, kolekcija „Pavasaris Forever“ ir rytų išmintis

Vismanto Stankevičiaus nuotraukos.

SwO apsilankė dar viename renginyje – šį kartą keliavome į Liubovės Čaplikienės naujos kolekcijos „Pavasaris Forever“ pristatymą, kurio metu taip pat išklausėme paskaitą apie sveiką gyvenseną su joga bei meditacija, taip pat susipažinome su sveikuoliškais produktais. Taigi, raportuojame naujienas!

Pirmiausiai norėtume pasidžiaugti puikiu renginio vietos pasirinkimu – kavine Vegafe. Maloni ir stilinga aplinka, gardus vegetariškas maistas ir draugiškas aptarnavimas atrodo savaime suprantami lūkesčiai, bet juk žinome, kiek daug restoranų pamiršta tokius elementarius klientų norus, tad buvo be galo malonu atrasti dar vieną jaukią vietelę Vilniaus senamiestyje.

Renginį trumpa paskaita („Išlikime jauni ir gražūs su joga“) pradėjo Lietuvos jogos asociacijos pirmininkas Vytis Zabulėnas, kurios metu aiškino, kaip reikėtų prižiūrėti savo kūną, kad šis neprarastų formos, sulaukus ir vyresnio amžiaus. Trumpai tariant, stenkimės kiekvieną daryti kuo daugiau didelės amplitudės plastinių judesių, kūną išlaisvinti nuo susigūžusios pozos ir kūprinimosi, kuriuos Vytis šmaikščiai pavadino „ežiuku“. „Tausokime savo kūną, kaupdami dvasinį turtą, ieškokime šventumo. Tebūna mūsų protas laisvas, nesistenkime prievarta jausti džiaugsmo, o gyvenimo kurui naudokime laimę,“ – ragino vyriškis.

Įsibėgėjus vakarui buvo pristatyta ir taip laukta Čaplikienės kolekcija, kurios išskirtinis bruožas – apdarai-transformeriai. Dizainerė garsėja savo rūbų universalumu: vakarinis vientisas kostiumas gali virsti indiško stiliaus kelnėmis, suknelės trumpėja ir ilgėja nespėjus nė mirktelėti. Kolekcija pilna ryškių salotinės, rausvos, oranžinės spalvų, naudojami trikotažiniai audiniai, beveik visi pristatyti rūbai vienspalviai, daugiau dėmesio skirta mažiems akcentams, pavyzdžiui, gėlių motyvams. Modeliai pristatymui buvo puošti virvelinėmis „karūnomis“, kurios dailiai išryškino merginų veido bruožus. Beje, visi dizainerės drabužiai yra vienetiniai ir tik išimtiniais atvejais gali būti kartojami. Po pasirodymo trumpai užkalbinome dizainerę, kuri prisipažino: „Aš pati nešioju tokius rūbus, kurie gali keistis ir būti pritaikomi ne tik bet kokiu sezonu, bet ir bet kuria proga. Įkvėpimo semiuosi iš visur: gamtos, žmonių… Todėl kiekvienas darbas man mielas.“

Na, o vakarą Danutė Vilonytė pabaigė meditacijos seansu. Moteris, keliavusi po Indiją, susižavėjo tantrine tradicija ir dabar mokymus apie meilę veda… Lietuvoje!

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Vilnius Coffee Festival 2020

What's next Vilnius

Mados infekcija 2020

Riga Fashion Week / Spring/Summer 2020

DNO Records