Menu
 
 

Lietuvio sukurtas dizainas puoš „Blue Label“ viskio butelius

2016 11 15  14:42  |  Aktualijos

Ernestas Zacharevič - SwO magazine

Nuotraukos: Ernesto Zacharevič asmeninis archyvas.

Menininkas Ernestas Zacharevič sukūrė viskio „Blue Label“ butelių dizainą, skirtą kinų Naujiesiems metams. Proginis piešinys buvo pristatytas žymaus prekės ženklo „Johnnie Walker“ renginyje Malaizijoje, o keturi tūkstančiai šių specialių butelių Azijos rinkoje pasirodys 2017-aisiais.

Ernestas Zacharevič - Blue Label - SwO magazine

Kompanijos „Johnnie Walker“, priklausančios vienam didžiausių svaigiųjų gėrimų koncernų „Diageo“, atstovai į pasaulyje garsų lietuvį gatvės menininką kreipėsi prieš daugiau nei pusę metų su idėja sukurti naują viskio įpakavimą kinų Naujųjų metų proga. Ernestas, kuris į vieną kultūriškai įvairiausių Malaizijos miestų Penangą atsikraustė prieš šešerius metus, nusprendė, kad produkto dizainas galėtų atspindėti ne tik pradinį įspūdį apie šalį, bet ir kaip įvairios tradicijos skleidėsi palaipsniui tampant nuolatiniu gyventoju.

Produktus juosiantis dizainas atsiveria sudėjus keturis butelius kartu, kai keturi piešiniai sudaro vientisą kūrinį. Čia žaismingai susipina gatvės meno bei klasikinės kinų keramikos motyvai – tokį dizainą įkvėpė Ernesto patirtys apsigyvenus Penange, kur ypač jaučiama kultūrų samplaika.

Ernestas Zacharevič - Blue Label - SwO magazine

2017 metų sausį vyks aukcionas, kurio tikslas – parduoti tris unikalius menininko pasirašytus keturių „Blue Label“ butelių rinkinius. Visos surinktos lėšos bus skirtos Ernesto pasirinktai labdarai – Sumatros Orangutangų Bendruomenei. Tai yra Kembridže įkurta organizacija, remianti nevyriausybines gamtos apsaugos įstaigas Indonezijos Sumatros saloje.

Ernestas Zacharevič - Blue Label - SwO magazine

Šio „Johnnie Walker“ projekto rezultatas – pirmasis oficialus gatvės menininko sukurtas produkto dizainas, tačiau Ernestas jau yra bendradarbiavęs su tokio mąsto tarptautiniais prekės ženklais kaip „Toyota“ ar „Samsung“, taip pat su Azijoje žinomomis kompanijomis „Old Town White Coffee“ ar „Murobond“.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records