Menu
 
 

Internetinis „Elle G” koncertas naktibaldoms

2015 08 05  22:38  |  M.I.C. Naujienos

Elle G - SwO magazine

Nuotrauka: Grupes archyvas

Naktį iš rugpjūčio 6 d. į 7 d. merginų duetas „Elle G” kviečia klausytojus į vėlyvą koncertą, kurio klausytis bus galima tik internetu. Tai – daug keliaujančio dueto dovana savo publikai visuose žemynuose. Lietuvos laiku koncertas prasidės 2 val. nakties.

Įkvėpimo ieškančios autentiškuose 3 – 8 dešimtmečių pasaulio muzikos archyvuose „Elle G” merginos teigiamom emocijom su publika dalinasi jau trečius metus. Per tą laiką duetas spėjo išleisti debiutinį albumą „Never Ending Story”, surengti tris koncertinius turus Amerikoje, pakoncertuoti Latvijoje, Ukrainoje, Vokietijoje bei nusifilmuoti dokumentiniame Vokietijos – Prancūzijos ARTE TV kanalo filme „Swing Stories”. Amerikietišką retro ir lietuvišą tarpukario muziką duetas perdainuoja taip, kad jų su malonumu klausosi ir jaunoji karta, ir jų tėvai.

Pradėjusios nuo vinilinės eros muzikos interpretacijų, Giedrė ir Elena vis dažniau publiką nudžiugina savo kūrybos dainomis. Būtent naktiniame koncerte merginos pristatys naują savo kūrinį „California”, kuriame sudėti įspūdžiai iš gastrolių po šią Amerikos valstiją. Sugrojusios naktinį koncertą merginos vėl grįš į studiją, kur šiuo metu intensyviai ruošia naują autorinę programą.

Be naujos dainos premjeros koncerte žadama ir daugiau staigmenų. Visas dainas lydės specialiai joms kurtos vizualizacijos, o prisijungus prie e-koncertą transliuojančios svetainės klausytojai galės užduoti grupei klausimus bei gyvai komentuoti pasirodymą.

Elle G - SwO magazine

Nuotrauka: Neringa Rekašiūtė

„Turbūt retas lietuvis yra dalyvavęs tokio pobūdžio koncerte. Mudvi – ne išimtis. Bet jei esate smalsūs, kaip mes, kviečiam neužmigti po ketvirtadienio darbų ir su burbuliuojančio gėrimo taure rankoje įsijungti savo kompiuterius. Tai bus pirmas toks mūsų koncertas internetinėje erdvėje ir paskutinis solinis koncertas su grupe šią vasarą” ,-  pasakoja dueto vokalistė Giedrė.

Naktinio koncerto bilietų kaina – „mokėk kiek nori”, pradedant simboline 1 dolerio suma.


Komentuok:
*Reklama