Menu
 
 

Rudens planai „Lofte“

2016 05 05  22:13  |  M.I.C. Naujienos

Poliça grupė

Nuotrauka: Poliça asmeninis archyvas.

Nesinori dar galvoti apie rudenį, bet niekas netrukdo kalendoriuje žymėti renginių datas. Tad apibraukime spalio 6 dieną. Pirmą kartą Lietuvoje koncertą surengs garsiausias Mineapolio synth-pop kolektyvas „Poliça“. Susitiksime menų fabrike „Loftas“.

Amerikiečių kūriniuose galima rasti ir R&B, ir trip-hopo ir indietronicos prieskonių. 2011 metais karjerą pradėjęs kolektyvas kartais vadinamas duetu, nes debiutinėje grupės sudėtyje buvo tik įkūrėjai – prodiuseris Ryanas Olsonas ir vokalistė Channy Leaneagh. Tačiau šiandien šis apibūdinimas jau nebūtų tikslas – gyvuose pasirodymuose ant scenos lipa dar trys muzikantai – bosistas Chrisas Bierdenas ir būgnininkai Drew Christophersonas bei Benas Ivascu.

Originalus amerikiečių grupės pavadinimas „Poliça“ turi net kelias kilmės versijas. Populiariausia jų, jog tai lenkiškas žodis reiškiantis… politiką. Politinių temų jie nevengia nei dainų žodžiuose, nei tarpusavio santykiuose, grupėje laikydamiesi savo darbo kultūros.

Grupės diskografijoje – jau trys muzikos kritikų išliaupsinti albumai, kurių paskutinis pasirodė šiemet. Prieš porą mėnesių išleistas naujausias amerikiečių darbas „United Crushers“ gerbėjus pavergė nežabota fantazija, vientisumu ir ausis lepinančia įrašų garso kokybe. Albume, kurio viršelį puošia nėščia nuoga moteris, nagrinėjamos temos visai neromantiškos – socialinė nelygybė, policijos žiaurumas, narkotikai ir kitos šiuolaikinės visuomenės rykštės.


Komentuok:
*Reklama