Menu
 
 

Antradienį „Lofte“ gros viena įdomiausių šiuolaikinių airių grupių

2016 09 26  16:44  |  M.I.C. Naujienos

Girls Names - Loftas

Nuotrauka: Sarah Doyle

Antradienį, rugsėjo 27 d., menų fabrike „Loftas“ pirmą kartą pasirodys, viena įdomiausių šiuolaikinių airių grupių – post-punk, surf rock, noise pop, lo-fi ir alternatyvaus roko kolektyvas „Girls Names“. Į „Loftą“ jie atvyksta lydimi stiprios bičiulių, liepą „Lofte“ grojusių amerikiečių „Son Lux“ komandos, rekomendacijų.

„Girls Names“ susikūrė 2010 metais Belfasto mieste, Airijoje, tačiau save post-punk alternatyvaus roko kolektyvas vadina Europos grupe. „Europoje ieškome įkvėpimo. Ieškome romantikos ir geresnio gyvenimo idėjos“, – grupę pristato „Girls Names“ lyderis Cathal Cully. Jų savitai romantiškose vizijose Europa yra vienas didelis istorijų labirintas, juodžiausia iš juodų kavų ir ilga kelionė po niūrias vietoves. Ši vizija atsispindi ir jų kūriniuose.

Airių grupė viską mėgsta daryti kiek kitaip, savitai. Pavyzdžiui, išleisti 11 minučių singlą ir jį pasiūlyti radijo stotims. Daugeliui būtų atsakyta neigiamai, bet „Girls Names“ su nepadoriai ilgais kūriniais ne tik patenka į radijo eterį, bet ir aukščiausias topų vietas. Arba, išleidę super populiarų kūrinį galiausiai jo taip ir neįtraukia į albumą.

Naujausias jų albumas „On Arms Around a Vision“ jau trečiasis „Girls Names“ diskografijoje. Pasak muzikos kritikų, jis itin įvairiapūsiškas, tačiau gerokai agresyvesnis ir tiesmukiškesnis nei ankstesni darbai. Grupei tardicinius bosus, būgnus ir gitaras naujame albume papildo saksofonai, išderintos sudaužytos gitaros ir pianinai, netgi metalo lakštai sulamdyti kūju.


Komentuok:
*Reklama
DNO