Menu
 
 

„Lofto“ gimtadienio šventė – su žvaigždėmis ir kardais

2015 12 31  17:29  |  M.I.C. Naujienos

Zebra Katz

Zebra Katz. Nuotraukos: iš LOFTAS archyvo.

Šiandien menų fabrikas „Loftas“ švenčia jau šeštąjį savo gimtadienį. Gimtadienio šventė vyks šių metų pabaigos epidemija virtusios „Žvaigždžių karų“ sagos tema.

„Kitais metais norime daugiau žvaigždžių, mažiau karų“, – smagiai gimtadienio potekstę reziumuoja „Lofto“ šeimininkas Victoras Diavara.

Gimtadienio šventė – su žvaigždėmis ir kardais

Šiuos 6 nelengvus, bet įspūdingus metus „Lofto“ kolektyvas kviečia atšvęsti su trenksmu Naujųjų metų naktį – būtent tada prie šešerius metus legendiniu „Kosminės Odisėjos“ karnavalu buvusioje „Elfos“ gamykloje prasidėjo menų fabrikas.

Nuo to laiko „Lofto“ gimtadienis – tai kasmetinis karnavalas, kokių Vilniuje pastaruoju metu vyksta labai retai.

„Žmonės į „Lofto“ gimtadienį yra pratę ateiti persirengę pagal metų temą ir tai tikrai nebūna tiesiog gražių suknelių ir smokingų pokylis. Mes kviečiame atverti fantaziją, drąsą ir kūrybiškumą“, – sako Ž. Diavara.

Šiemet gimtadienio ir Naujametinio karnavalo tema yra šiuo metu pasaulį apėmusi manija – „Žvaigždžių karai“. Tam specialiai ruošiama šventės erdvė ir kosminė scenografija. Visi svečiai privalo pasipuošti „Žvaigždžių karų“ tema.

Per Naujametinį „Žvaigždžių karų“ karnavalą„Lofte“ pasirodys eilė muzikantų ir didžėjų – tai „Beissoul&Einius“, DJ Mamania („G&G Sindikatas“), Rimas Šapauskas, Victoras Diavara, Monika Liu ir Kym Wild („Metal On Metal“).

LOFTAS repo legendos

„Loftas“ per 6 metus išaugo 7 kartus

Per 6 metus menų fabrike iš viso įvyko 690 renginių (palyginimui pirmaisiais „Lofto“ metais įvyko vos 30 renginių), apsilankė apie 420 000 žmonių, o čia koncertavo virš 340 grupių iš įvairiausių pasaulio šalių neskaičiuojant lietuvių. Taip pat čia pasirodė dauguma Lietuvos atlikėjų.

„Kiek tiksliai grupių – su lietuviais ir užsieniečiais – koncertavo „Lofte“ būtų labai sunku suskaičiuoti, turint omeny, visus grupių konkursus ir muzikinius showcase, kai per vakarą pasirodo net 6 ir daugiau grupių“, – sako V. Diavara.

Taip menų fabrikas „Loftas“ per 6 metus išaugo į vieną svarbiausių Vilniaus kultūrą formuojančių platformų, kurioje vis dažniau saviraiškos galimybių atranda ne tik muzikantai, bet ir architektai, šokėjai, aktoriai, sportininkai, kino ir reklamų kūrėjai bei daugelis kitų.

Su gimtadieniu!!!

Kaip LOFTAS keitėsi per 6 metus galite peržiūrėti galerijoje: 


Komentuok:
*Reklama
DNO