Menu
 
 

Naujos kartos muzikos ir mados žvaigždė Zebra Katz atvyksta į Lietuvą

2015 04 02  17:01  |  M.I.C. Naujienos

Zebra Katz atvyksta į Lietuvą

Nuotrauka: organizatorių.

Vakar melomanus apskriejo dar viena džiugi žinia iš „Lofto“ komandos – menų fabrikui pavyko į Lietuvą prisišaukti šiuo metu itin paklausų amerikietį Zebra Katz.

Artimiausiu metu Zebra Katz turo planuose – „Sónar“, „Berlin Festival“, „Lollapalooza“, eilė didelių festivalių Didžiojoje Britanijoje ir menų fabrikas „Loftas“.

Zebra Katz – ilgai lauktas vardas Lietuvoje

„Tai atlikėjas, kurio tikrai nesitikėjau artimiausiu metu pamatyti Lietuvoje. Jis man yra vienas įdomiausių šių dienų reperių“,– po žinios paskelbimo džiūgavo „Humoro klubo“ narys Paulius Ambrazevičius.

„Buvau jo pasirodymuose Niujorke ir Londone. Pamenu, Londone jis išsirengė iki pusės ir ėmė karstytis ant vamzdžių – galvojau, tuoj tie vamzdžiai trūks ir pasipils karštas vanduo. Vietoj to mane ilgam užpylė emocijos“,– savo įspūdžius iš Zebra Katz pasirodymų prisimena režisierius Romas Zabarauskas.

„Jo gabalus jau kokį mėnesį suku ant „repeat“,– sako kitas humoristas Olegas Šurajevas.

„Išties tik dėl tam tikrų sėkmingai „Lofte“ praėjusių renginių ir nuoširdaus rūpesčio atlikėjais iki mūsų atkeliavo galimybė pasikviesti Zebra Katz – to mes ilgai laukėme“,– atskleidžia „Lofto“ vadovas Victoras Diavara.

Muzikos ir mados pasaulių naujos kartos žvaigždė

Zebra Katz užaugo Niujorke. Tikrasis jo vardas Ojay Morganas. Vos tik Zebra Katz įžengė į pramogų pasaulį, jis ėmė stebinti tiek muzikos, tiek mados gerbėjus.

Jo pirmasis Zebra Katz singlas „IMA READ“ garsiai nuskambėjo 2012 m. Paryžiaus mados savaitėje. Dizaineris Rickas Owensas sulyg šiuo Zebra Katz gabalu pristatė ir savo kolekciją.  Apie „IMA READ“ mes rašėme netgi SwO street žurnale!

„IMA READ“ išleido „Mad Decent“ įrašų kompanija, o gabalui tapus hitu, jį remiksavo tokie atlikėjai kaip Tricky, Azealia Banks, Grimes ir net Busta Rhymes.

Slo-mo rimai, dėmesį kaustantys vaizdo klipai ir ikoniška išvaizda – visa tai nuo atlikėjo neleidžia nuplėšti akių. „Tai, matyt, seksualiausia, ką galima išgirsti iš Bruklino reperio lūpų“,– sutaria „Lofto“ komandos merginos.

Apie Zebra Katz rašo ne tik „Pitchfork“, bet ir „Vogue“, „NY Times“ muzikos ir mados skiltis. Jis neretai yra pristatomas kaip „queer hip hop“ atstovas.


Komentuok:
*Reklama