Menu
 
 

LOW AIR TV

2021 01 29  22:57  |  Aktualijos

LOW AIR TV

Nuotraukos – LOW AIR archyvo ©

Nauji metai kultūros mėgėjams ir puoselėtojams prasideda ne renginiais, bet reginiais – performatyvaus meno kūrėjai mėgina nesustoti veikti, kai, atrodo, negali veikti, mėgina rasti jėgų ir naujų būdų kurti bei gyvuoti naujoje realybėje. Dar pirmo karantino metu visą šokio edukaciją ir kitas kūrybines veiklas į interneto erdvę perkėlęs Vilniaus miesto šokio teatras ir šokio mokykla „Low Air“ pristato kultūrinę laidą „LOW AIR TV“, vyksiančią kiekvieno mėnesio paskutinį sekmadienį, 19 val., gyvai socialinio tinklo Facebook „Low Air“ paskyroje.

„LOW AIR TV“ planuojama pristatyti profesionalią šokio ir meno bendruomenes bei kuo platesnį šokiu, teatru, kultūra ir menu besidominčiųjų ratą. Taip pat norima įtraukti žiūrovus aktyviai dalyvauti laidos metu vyksiančiuose edukaciniuose konkursuose, renkant labiausiai patikusius šokėjus bei užduodant klausimus pokalbių dalyviams.  

LOW AIR TV

Pirmoji laida numatyta jau šį sekmadienį (sausio 31 d.). Programoje laukia: aktualiausios lokalios ir globalios šokio naujienos, žaisminga šokio edukacija, interviu su šokėju, choreografu ir pedagogu Mariumi Pinigiu iš trupės Nuepiko, kurį kalbins choreografas Laurynas Žakevičius, bei gyvos šokių kovos.

LOW AIR TV

Vilniaus miesto šokio teatras savo inovatyviomis kultūrinėmis veiklomis pandemijos akivaizdoje skatina ne tik likti namuose, tačiau ir paversti juos herojiška, kūrybine erdve – „Low Air“ kūrėjai 2020 metus palydėjo šokio mini festivaliu „Pūga“, taip pat transliuotu gyvai Facebook platformoje, ir sulaukė per 5500 žiūrovų peržiūrų iš net 14 valstybių, bei tarptautine iniciatyva „Glo(w)bal Air“, kviečiančia užsienio lietuvius jungtis į pasaulinius virtualius šokio, judesio ir improvizacijos susitikimus, jau subūrusius dalyvius iš 19 pasaulio valstybių.

„LOW AIR TV“ – šį sekmadienį, 19 val., Low Air Šokio Mokyklos ir Low Air Urban Dance Theatre Facebook paskyrose.


Komentuok:
*Reklama
DNO