Menu
 
 

Lush produktų apžvalga

2015 10 22  20:53  |  Aktualijos

Atslūgus pirmai džiaugsmo bangai dėl 20 „Lush“ kompanijos gimtadienio ir naujos rudens kolekcijos atsiradimo parduotuvėje, metas pasiruošti antram džiaugsmo pliūpsniui ir susipažinti, kaip produktai, sukurti specialiai didžiausiai ir įspūdingiausiai „Lush“ parduotuvei Oksfordo gatvėje, veikia viename lietuviškajame Naujamiestyje.

Dušo kremas „The Comforter“

Dušo kremas „The Comforter“

Nuotraukos: autorės.

Viena iš rudens sezono naujovių – dušo kremas, kurio konsistencija primena tirštą pieną. Kvapas ryškus, šiek tiek rūgštus, pilnas serbentų absoliuto ir bergamotės aliejaus. Turiu pripažinti, kad šis dušo kremas ypatingai drėkina odą ją švariai plaudamas. Dėl kitokios nei dušo geliai konsistencijos priemonė mažiau putoja. Patogiausia ją tepti tiesiai ant odos ir nenaudoti kempinės. Taip plaunama oda padengiama kvepiančiu, rausvu, šiek tiek aliejingu sluoksniu, kurį nuplovus oda lieka maloniai ir subtiliai kvepianti.

Šviežia kaukė „Don‘t look at me“

Šviežia kaukė „Don‘t look at me“

Ši kaukė – tikrų tikriausia geros nuotaikos bomba. Užsitepusi ryškiai mėlyną kaukę ant veido akimirksniu tapau smurfu, o ryškus citrinų sulčių ir greipfrutų aliejaus kvapai pakelia bendrą tonusą. Kaukės tekstūra tiršta, turtinga, pilna smulkių šveičiamųjų dalelių. Kaukę būtina sunaudoti per nepilną mėnesį, nes visos sudedamosios dalys yra šviežios ir beveik valgomos. Taigi, koks jos poveikis? Pastebėjau, kad ji šiek tiek skaistiną odą (ačiū citrinos sultims), efektyviai ją šveičia. Po kaukės oda tampa minkšta, pastebimai gaivesnė ir lygesnė. Po 5 kartų oda tapo „geresne savo versija“ – lygesnė, pastebimai švaresnė, be išsausėjusių plotelių.

Muilas „Parsley Porridge“

Muilas „Parsley Porridge“

Paėmus šį keistokai atrodantį, atnaujintos formulės muilą norisi sušukti „Labas, petruška“. Būtent petražolės yra pagrindinė sudedamoji šio muilo dalis. Šis gaiviai, žoliškai kvepiantis muilas yra tikras savaitgalio draugas – švelniai šveičią odą, pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Jus nusiprausus odą, jaučiamas šiek tiek „girgždantis“ gaivus švarumas. Muilą išbandžiau tiek veido, tiek kūno odos priežiūrai – abiem atvejais jis palieka švaros, gaivos pojūtį. Turiu įtarimą, kad itin dažnai naudojant šį muilą, jis gali išsausinti normalią odą, bet profilaktiškai pasilepinti tokiu gaiviu šveitimu arba esant akivaizdžiai problemai (spuogeliams ant nugaros, krūtinės, veido) jis gali tikrų išsigelbėjimu.

Rankų kremas „Love and light“

Rankų kremas „Love and light“

Šį kremą galima įtraukti į asmeninį sąrašą „Tobula“. Drėkinantis rankų kremas su kakavos sviestu, jojobos ir nerolio aliejumi iš tiesų daro stebuklus. Kremas yra tirštos, riebokos konsistencijos, bet greitai susigeria į sausą rankų odą, nepalieka lipnumo. Pirmiausia pajutau, kad jis tobulai „nuima“ sausos odos tempimą. Po trijų – keturių užtepimų oda atsigauna, tampa minkšta ir lygi. Efektas išlieką ilgą laiką, t.y. kremo nereikia pertepti kas kelias valandas siekiant išlaikyti odą drėgną ir pamaitintą. Atskirų aplodismentų nusipelno kvapas, kuris yra prabangus, šiek tiek primenantis gaivius smilkalus, yra kibus, tad mano pirštinės ir rūbų rankogaliai jau kuris laikas kvepia ryškiu ir maloniu aromatu. Žinoma, dabar atvėsus orams jį geriausia teptis bent 40 minučių prieš išeinant į lauką bei nepalikti namuose pirštinių.


Komentuok:
*Reklama
DNO