Menu
 
 

Makiažo šepetėliai: ką verta žinoti?

2013 10 29  13:34  |  Aktualijos

Žvejo silpnybė – geri spiningai ir vobleriai, o makiažo gerbėjų – dekoratyvinė kosmetika ir šepetėliai. Atsimenu, kai pirmą kartą įsigijau tikrą, kokybišką ir nepagrįstai brangų kosmetikos šepetėlį. Tuo metu mano galvoje audringai vijosi dvi mintys. Pirmoji – „beprote tu, kokio velnio pirkai šį teptuką!“. Antroji, kiek draugiškesnė – „na, o jeigu tikrai bus stebuklas ir šis šepetėlis viską pakeis?“. Turiu prisipažinti, kad tikrąjį skirtumą pajutau ir įvertinau gerokai vėliau, bet lig šiol kosmetikos šepetėliai man – tarsi nedidelės burtų lazdelės. Taigi kiek ir kokių šių stebuklingų lazdelių reiktų priglausti makiažo mėgėjoms?

Makiažo šepetėliai

Nuotrauka: beautysouthafrica.com

Birios pudros

Šepetėlis pasižymi lengvais, puriais šereliais, kurie padeda sukurti vientisą ir lygų makiažą.

Skaistalų ir bronzanto

Šis šepetėlis labai panašus į birios pudros, bet jis mažesnis ir jo galas kirstas. Būtent dėl šios priežasties jis padeda dailiai ir tiksliai paskirstyti skaistalus ar bronzantą.

Kreminio pagrindo

Šepetėlis plokščias, standesniais šereliais. Jis puikiai išlygina makiažo pagrindą ant odos ir jo pagalba gali pasiekti sunkiau prieinamas veido vietas.

Maskuoklių

Tai labai nedidelis šepetėlis, standžiais šereliais. Naudodama jį galėsi patogiai užmaskuoti nedidelius spuogelius, paraudimus ar kitus mažus odos trūkumus.

Lūpų dažų

Be jo neišsivers lūpų dažų mėgėjos. Jis padės lygiai paskirstyti dažus. Jį ypač patogu naudoti, jeigu lūpų dažai ryškūs, klampūs ir teplūs.

Akių šešėlių

Tobulą akių makiažą padės pasidaryti du pagrindiniai šepetėliai: plokščias, naudojamas tam, kad  šešėliais būtų padengtas akių vokas, ir retušavimo, kuris padės išsklaidyti šešėlio spalvą.

Skysto kontūro

Itin plonas, ilgesniais šereliais. Jo pagalba sukursi „katės akies“ linkį ar kitą norimą kontūrą.

Antakių

Nedidelis, kirstu galu. Juo be didesnių pastangų suformuosi ir paryškinsi antakių liniją.

Makiažo šepetėliai

Pinterest nuotr.

Rinkdamasi šepetėlį, atkreipk dėmesį į šerelių sudėtį. Natūralių šerelių šepetėliai kokybiškesni, neretai brangesni ir puikiai tinka birioms priemonėms tepti. Jų trūkumas – jautresnės odos savininkėms tokie šereliai gali sukelti alergiją. Sintetinių šerelių šepetėlius patogu naudoti skystoms, riebioms priemonėms tepti. Svarbiausia prisiminti, kad po kiekvieno naudojimo šepetėlius reikia išplauti arba dezinfekuoti specialiomis priemonėmis. Tinkamai juos prižiūrėdama išvengsi bakterijų, o jų „galiojimo laikas“ bus ilgesnis.

Makiažo šepetėliai

Nuotrauka: pinterest


Komentuok:
*Reklama