Menu
 
 

Kaip išsirinkti tinkamą makiažo pagrindą savo odos tipui?

2013 10 17  06:56  |  Aktualijos

Keturių dalių straipsnių serijoje televizijos bei spaudos vizažistė Rūta Daunoras SwO skaitytojams patars, kaip išsirinkti, nusipirkti ir taisyklingai naudoti makiažo pagrindą. Pirmasis žingsnis – renkamės makiažo pagrindą pagal savo odos tipą!

Rūtos Daunoro makiažas SwO magazine nr. 3 numeriui

Rūtos Daunoro makiažas SwO magazine nr. 3 numeriui. Fotografas Darius Gražys.

Pati geriausia ir brangiausia kosmetikos priemonė niekuomet neatrodys gerai, jeigu nebus pritaikyta prie odos tipo bei poreikių.

Tad pirmiausia išsiaiškinkime, koks yra Jūsų odos tipas. Ar oda sausa, ar riebi, o gal mišri? Ar ji jautriai reaguoja į dirgiklius? Oda gali keistis bėgant metams ir netgi dėl sezonų kaitos. Todėl visada yra pravartu turėti kelis kreminės pudros variantus (natūralu, skirtingu metų laikotarpiu gali keistis ir odos spalva!).

Nepamirškite, kad net taikliausiai parinktas atspalvis atrodys nekaip, jeigu kreminė pudra nebus tinkama Jūsų odos tipui. Jei oda sausa, rinkitės drėkinančią pudrą. Kitaip atrodysite kaip iš dykumos išlindusi – oda šerpetosis ir atrodys nepatraukliai. Tuo tarpu jei turite riebią odą, rinkitės pudrą su maitinamaisiais komponentais, nes rizikuojate atrodyti tarsi pasitepusios veidą lašinukais.

Dirbant man teko susidurti su mišrią odą turinčiom moterim bei merginom, kurių sausų ir riebių veido zonų skirtumas labai didelis. Tada, deja, lieka viena išeitis, – naudoti du skirtingus makiažo pagrindus. Nors ir skamba komplikuotai, bet patikėkite, tai yra labai paprasta ir tikrai apsimoka! Žinoma, iš pradžių turėsite nusipirkti dvi skirtingas pakuotes, bet, kadangi jas ilgiau naudosite, kaina nebus didesnė.

Taip pat apgalvokite, kokių rezultatų tikitės, naudodamos produktą. Ar siekiate neutralaus įvaizdžio, ar veido nelygumus dengiančio efekto? O gal „aukso viduriuko“? Jei į visus šiuos klausimus jau suradote atsakymą – tuomet pirmyn į parduotuvę! Šiais laikais yra daugybė įvairių rūšių, skirtingomis technologijomis pagamintų makiažo pagrindų (su mikrogranulėmis, su serumais, vitaminais…), tad sėkmės, renkantis savąjį!

Tiesa, nebijokite eksperimentuoti. Juk viskas nusiplauna!


Komentuok:
*Reklama
DNO