Menu
 
 

Meilės dieną dovanojame 5 „I Š L E M P O S“ užrašines!

2014 02 13  19:51  |  Aktualijos

Meilės dieną dovanojame 5 „I Š L E M P O S“ užrašines

Mielos dovanėlės visad nudžiugina, tiesa? Šv. Valentino dienos proga „I Š L E M P O S“ SwO portalo skaitytojams dovanoja net 5 knygutes, kuriose galėsite lieti mintis, žymėtis dienos darbus ar guldyti išradingiausias idėjas.

Ką daryti? Viskas labai paprasta: komentaruose apibūdinkite tą, ką mylite, vienu žodžiu. Tai gali būti žmogus, augintinis, patiekalas, o jei turite slaptą mylimąjį ir nenorite jo išduoti, bent jau parašykite, koks jis!

Dėmesio: jei po straipsniu komentuojate, naudodami SwO.lt komentarų lauką, būtinai nurodykite ir savo el. pašto adresą, kad redakcija galėtų su visais laimėtojais susisiekti.

Naujuosius knygelių savininkus skelbsime vėlų vasario 14–osios dienos vakarą, tad dalyvauti galite šiandien ir ryt iki pat 22 valandos!

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:

*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records