Menu
 
 

Minkšta ir jauku – Céline FW 13/14

2013 10 16  17:01  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Céline FW 13/14

Celine.com nuotr.

Ko gero, pasikartosiu – mėgstu karts nuo karto stiliaus puslapiuose dar kartą peržvelgti savo mėgstamių mados namų archyvus. Ne išimtis ir ši Céline rudens kolekcija, į akis, ko gero, kritusi dar vasarą, dabar, žinoma, tapusi kur kas aktualesnė, nei atrodė iš pradžių, 30-ies laipsnių temperatūroje.

Céline šį rudenį vartotojui siūlo laisvus siluetus, pakankamai plačią spalvų paletę – nuo pastelinių rožinės, gelsvos, iki tamsių bei šaltų pilkų ir mėlynų atspalvių. Nemaža dalis kolekcijoje yra skirta ir ryškesniems – rausvais bei tamsiai raudonais langeliais margintiems – drabužiams.

Žiūrint į medžiagų pasirinkimą, derinių sluoksniškumą kyla jaukios ir minkštos asociacijos apie arbatėlę pas močiutę prie pečiaus (beje, nežinau, kodėl, nes abi močiutės gyvena mieste), o surištų rankovių akcentas šį naminį jausmą tik sustiprina, prisiminus vaikystėje ant klubų ryšėtus megztukus.

Céline FW 13/14

Céline FW 13/14

Griežtai draudžiama SwO magazine paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © Swo.lt

Komentuok:
*Reklama
Yaska Art