Menu
 
 

Misija: užmaskuok smulkmeną

2013 08 06  22:41  |  Aktualijos

Misija: užmaskuok smulkmeną

Pinimg.com nuotr.

Laimingi idealistai sako, kad gyvenime reikia džiaugtis pačiais mažiausiais dalykais. Pesimistai (arba realistai – kaip pažiūrėsi) teigia, kad smulkmenose glūdi velnias. Taip, man smulkmenos prasprūsta pro pirštus, todėl mažas akmenukas bate būtinai suplėšo raštuotas pėdkelnes, neperskaityta žinutė pasirūpina, kad praleisčiau smagų susitikimą, o nedidelis jūrinis brizas garantuoja anginą. Į tokias dėsningas situacijas žiūriu filosofiškai ir vadinu jas „gyvenimo prieskoniais”, bet… Visa tai yra „vanduo”, palyginti su smulkmena, kuri mums visoms sugadina jei ne dieną, tai gerą pusdienį. Ši smulkmena – netikėtai iškilęs spuogas.

 Misija: užmaskuok smulkmeną

Sprendimas – dvejopo poveikio priemonė, kuri maskuoja ir gydo. Šiandien įsivaizduojamo ringo viename kampe stovi Iwostin Purritin, kitame – Vichy Normaderma gydomosios maskuojamosios priemonės. Abu produktai savo sudėtimi ir veikimo principu praktiškai identiški. Skiriasi kaina (beveik dvigubai) ir pakuotės tūris.  Abu produktai turi po vieną atspalvį: Iwostin šviesus, Vichy pasirodė gerokai tamsesnis. Produktų pakuotės patogios, kompaktiškos (tilps ir į kukliausią delninę). Vichy pieštukas skalsesnis, juo be problemų nusitaikysite į spuogelį ir priemonės užtepsite tik tiek, kiek reikia ir ten, kur reikia. Su Iwostin kitaip,  priemonė skystesnė, todėl ją patogiau naudoti šiek tiek didesniems plotams ar pabėrimams paslėpti. Abi priemonės atitiktų reklaminius pažadus, jeigu ne vienas mažytis „bet” – pats maskavimas. Šių priemonių maskavimas niekuo nesiskiria nuo įprasto, praktikoje dažnai naudojimo maskavimo tokioje situacijoje – kelių sluoksnių pudros, kurie irgi „užcementuoja” spuogą.

Misija: užmaskuok smulkmeną

Pinterest.com nuotr.

Skubančioms ar neturinčioms laiko atidžiam spuogelių maskavimui ir  efektyviam gydymui  šios bei panašios priemonės – geriausia išeitis. Vis dėlto turinčioms laisvą popietę pakuždėsime – arbatmedžio aliejus ir žalios spalvos maskuokis tą pačią funkciją atliktų geriau ir efektyviau.

Misija: užmaskuok smulkmeną

Nuotrauka: style-inspo.tumblr.com


Komentuok:
*Reklama
DNO