Menu
 
 

Moderniausia įrašų studija Lietuvoje

2016 11 14  18:56  |  M.I.C. Naujienos

Zert music - SwO magazine

Nuotraukos: „Zert music“ asmeninis archyvas

Viena iš moderniausių įrašų studijų Lietuvoje atvėrė savo duris ir kviečia visus grojančius, kuriančius, miksuojančius ar prodiusuojančius naudotis studijos bei jos prodiuserių paslaugomis.

„Zert music“ studija veikia nuo 2015 m. lapkričio mėnesio ir joje jau spėjo padirbėti ne vienas ryškiausias Lietuvos muzikinės scenos vardas. Vienas iš studijoje dirbančių prodiuserių Normantas Ulevičius džiaugiasi, kad pagaliau Lietuvoje atsirado laisvai prieinama tokio aukšto lygio studija, kurioje galima įrašinėti, suvedinėti, ar atlikti įrašų masteringus nenusileidžiančius darbams iš garsiausių pasaulio įrašų studijų.

Zert music - SwO magazine

„Zert music“ studijos įrengimas užtruko net kelis metus, čia kruopščiai dirbo architektai ir  garso inžinieriai, pagal specialų užsakymą buvo gaminama studijos monitorinė (garso) sistema ir derinama akustika. Studija buvo įrengta laikantis visų aukščiausių standartų, studijoje sumontuota visų patyrusių prodiuserių labai vertinama studijinė analoginė ir skaitmeninė įranga:

– monitorinė sistemos: MA-Akustika, PMC, Genelec, Tannoy, Sennheiser;

– analogiai kompresoriai, limiteriai ir ekvalaizeriai: Shadow Hills, Maselec, Elysia, Manley, Avalon;

– mikrofonai: Neumann, AKG;

– garso plokštės: RME, Universal Audio Apollo;

– sintezatoriai: Moog, Virus, Nord, Alesis, Waldorf, KORG, Roland;

Zert music - SwO magazine

Studijos klientai ir darbai kalba patys už save: Leon Somov ir Jazzu, Monika Linkytė, Bix, Marijonas Mikutavičius, Donatas Montvydas, Vaidas Baumila, Mantas Jankavičius, Proper Heat, Stano, Deivydas Zvonkus, Vilija Matačiūnaitė, Freaks on Floor, Wild Dee, Makchu Pikchu, Saulius Petreikis, Marius Leskauskas ir kiti.

2015 metų MAMA apdovanojimuose Monikos Linkytės albumas “Walk With Me”  pripažintas geriausiu, o daina „Po Dangum“ pripažinta metų daina – studijoje buvo daromi galutiniai masteringai.

Zert music - SwO magazine

2015 metų MAMA apdovanojimuose geriausia roko grupe buvo pripažinti BIX’ai, albumo „RAY“ masteringo darbai buvo taip pat daryti „Zert music“ studijoje.

„Gera bendradarbiauti su žmonėmis, kurie dirba su aistra ir meile savo darbui. Didžiausia pasitikėjimo motyvacija – subtilus ir skoningas kolektyvo muzikinis pajautimas, kuris persipynęs su aukšta kokybe, pilnai užtikrina puikų finalinį rezultatą.“ – Leonas Somovas

„Siekdamas geriausio rezultato turi dirbti su geriausiais. „Zert Music“ studija gali pasiūlyti tai kas būtina kiekvienai įrašų studijai, techniką, žinias bei įkvėpimą įėjus pro duris. Sujungus visa tai jautiesi arčiau pasaulio“ – Donny Montell.

„Žinau kiek laiko bei pastangų buvo įdėta į studijos atsiradimą, kuri beje statyta nuo pamatų pagal visus akustinius reikalavimus. Mačiau kiek savo srities profesionalų dirbo ties ja. Puiki akustika, aukščiausios klasės aparatūra, ir žinoma profesionalūs garso režisieriai.“ – Andrius Bernatonis (ZAZA).

„Studijos įkūrėjai kaip su spyruokle prisukti, entuziastingi- turintys daug energijos ir išmanantys tai, ką daro profesionalai. Neskaitant skaitmeninės dalies, kas šiais laikais įprasta visur – studija turi rimtą analoginę masteringo įrangą bei, svarbiausia, kokybišką monitoringą ir nemeluojančią akustiką – kam ši studija ir buvo specialiai statyta. Labai fotogeniškas studijos dizainas daro ją išskirtine ir labai jaukia darbui. Taigi esate stiprus riešutelis…“ – Giedrius Litvinas.

Zert music - SwO magazine

Laukiami visi norintys išbandyti prodiuserio kėdę

Studija kviečia visus kuriančius, įrašinėjančius, suvedinėjančius (miksuojančius) muziką atlikėjus bei prodiuserius naudotis studijos paslaugomis. Nuo šiol galite rezervuoti studiją valandai o gal net ir viso albumo įrašų darbams su patyrusių prodiuserių konsultacijomis ir patarimais.


Komentuok:

*Reklama
DNO