Menu
 
 

„Exit to the city“ renginyje triumfavo kūrybiškumas

2015 09 29  20:03  |  Aktualijos

Rudenį norisi arba tūnoti namuose, arba lankytis įdomiuose ir įkvepiančiuose renginiuose. Praėjusį savaitgalį stileivos rinkosi į unikalų, antrus metus vykstantį stilistinių idėjų ir kūrybiškumo renginį „Exit to the city“.

Renginio išskirtinumas – ypatingas šou, kurio metu sujungiamas progresyvus stilius, vizualizacijos, šviesos ir garsas. Šis junginys tampa 5 kūrybinių komandų idėjų išraiška skirtingomis temomis, besivaržančiomis konkurse. Tai tarsi maži spektakliai, kurie perteikia idėją apie ateities miestą, visuomenę, požiūrį į žmogiškumą, kūrybą.

„Exit to the city“ renginyje triumfavo kūrybiškumas

Nuotraukos: SwO archyvas.

Konkursinės programos dalyvių pasirodymuose buvo juntama fantastikos, technologijų, kartu gamtos ir natūralumo sąjunga. Vizažistė Diana Rakickaja pasirodymui „Figūrinės struktūros” kūrė akinamai baltas, relijiefines, teatrines skulptūras. Jungtinės „Mados akademijos” komanda rinkosi kūno tapybą, o rūbus puošė led lepučių juostomis. Ieva Guzė gvildeno šiek tiek makabrišką „Tuštumos” temą, kurios vinimi tapo Eglės Špokaitės pasirodymas dainininkės amplua. Floristų komanda „Ant ribos” su Antanu Mažonu priešaky improvizavo naivumu ir gėlių tema. Plaukų stilisto Aivaro Grušo sukurta improvizacija „Naujosios gentys” tapo ne tik įspūdingu reginiu, bet ir konkursinės programos favoritais. Būtent ši komanda tapo vakaro nugalėtojais. Šiais metais tarp komisijos narių buvo ir Akvilė Lesauskaitė, portalo SwO.lt ir SwO street redaktorė.

„Exit to the city“ renginyje triumfavo kūrybiškumas

Vakaro svečiai – komandos, kurios nedalyvavo konkursinėje programoje, savo kūrybiškumu ir eksperimentais nenusileido pagrindiniam penketui. Grimerės Lauros Kreivytės sukurtos gyvos lėlės savo tikrumu ir bauginančiu gyvumu atėmė žadą ir drąsiai provokavo. Užupio respublikos piliečiams „Hair Coctail bar” koją kišo techniniai nesklandumai, bet jų performansą tiksliai apibūdino vakaro vedėjas Mantas Stonkus – „Tikras fluxus”. Skaidrumo temą analizavę praėjusių metų laimėtojai, „My studio komanda”, rinkosi natūralumą ir šiek tiek utopinę pasaulinę darną. Pasirodymų finalu tapo vakaro šeimininkų „A-Twins” performansas „Censored Personality”.

Atskirų liaupsių nusipelnė audovizualinių menų duetas „Bionics”. Merginos kūrė neįtikėtinus performansus, kurie sustiprino, o vietomis stipriai gelbėjo konkursinės programos dalyvių pasirodymus. Tobulai parinkti vaizdai, jų kaita ir garsas vienareikšmiškai tapo lygiaverčiu pasirodymų elementu. Puikus vizualinis ir muzikinis renginio išpildymas – viena stipriausių viso renginio sėkmės sudedamųjų dalių.

Belieka laikyti kumščius, kad kitais metais vėl sulauktume ekstravagantiško kvietimo išeiti į miestą. Būtent tokie – sunkiai nupasakojami, avangardiniai, kūrybiški, netradiciniai renginiai padeda bent trumpam atsiplėšti nuo kasdienio „stiliaus”, „mados”, „grožio” suvokimo ir pasinerti į gilesnę šių reiškinių dimensiją.

Pykok aksesuarų ženklo pasidalinta renginio akimirka:

„Exit to the city“ renginyje triumfavo kūrybiškumas

Renginio galerija – www.facebook.com/exittothecity


Komentuok:
*Reklama
DNO