Menu
 
 

Elegantiškai pristatytos prabangios šilkinės ,,Ellamé“ veido kaukės

2014 10 13  11:55  |  Aktualijos

Reklaminis Straipsnis
Reklama SwO Live Feed

Ellamé veido kaukės

Nuotraukos: organizatorių.

Jaukų spalio 1-osios vakarą į Kauno senamiesčio širdyje įsikūrusią galeriją ,,Balta“ skubėjo pakiliai nusiteikusios moterys. Čia vyko ilgai lauktas naujų ,,Ellamé“ veido kaukių, kurios gimė bendradarbiaujant Lietuvos ir Prancūzijos grožio bei farmacijos specialistams, pristatymas. Renginio organizatoriai uždaro vakaro metu atskleidė išskirtines ,,Ellamé“ veido kaukių ypatybes, svečius kvietė tuoj pat išmėginti naujus produktus ir patiems įsitikinti išskirtinai maloniu ir švelniu jų poveikiu veido odai.

,,Kartu su kolege Ineta Putniene, kasdien dirbdamos farmacijos srityje, pastebėjome, kad vaistinėse gausus kosmetikos priemonių asortimentas, tačiau kiekvienoje iš jų rasdavome trūkumų. Galiausiai nusprendėme sukurti tokį produktą, kurį pamiltume pačios, o tada jau galėtume drąsiai rekomenduoti kitoms save mylinčioms moterims, – apie inovatyvius produktus pasakoja viena iš ,,Ellamé“ prekinio ženklo įkūrėjų Birutė Kaušilaitė. – Ypač veiksminga hialurono rūgštis, naujausių mokslinių tyrimų rezultatai – biopeptidai, skatinantys natūralius odos atsinaujinimo procesus, rožių aliejus, alavijo sultys, žaliosios arbatos ekstraktas, dumbliai, koloidinis auksas, hidrolizuotas šilkas – tai tik dalis kruopščiai atrinktų komponentų, kurie padėjo pagaminti net pačiai jautriausiai odai tinkančias veido kaukes. Unikali sudėtis, puikus veikliųjų medžiagų pasisavinimas ir švelnumo pojūtis – viskas, ko reikia tobulai veido odos priežiūrai.“

Elegantiškame ,,Ellamé“ kosmetikos pristatyme dalyvavo gydytoja dermatologė Indrė Šaferienė, kuri moksliniu požiūriu paaiškino ir pagrindė dvejus metus kurtų ir tobulintų veido kaukių veikimo principus. Po išsamaus pristatymo viena iš vakaro viešnių mielai sutiko išmėginti naująją veido kaukę. Procedūra truko dvidešimt minučių. Visą šį laiką, dėl puikaus kaukės prigludimo, moteris galėjo laisvai jaustis, vaikščioti, bendrauti. ,,Nuostabus pojūtis! Visiškai ,,netraukia“ odos, gaivu, gera. Be to, toks paprastas ir patogus naudojimas – man tai didelis privalumas. Žinot, ko dabar norėčiau? Taip prabangiai palepinti visą kūną“ – nuoširdžiai šypsojosi vakaro viešnia.

Ellamé veido kaukės

Skambant rafinuotoms akordeono melodijoms, besivaišinant prancūziškais skanėstais ir gėrimais, vakaro svečiai ant firminių vokų užrašinėjo mylimų žmonių adresus, kuriems ,,Ellamé“ padovanojo galimybę išmėginti naująjį produktą. Tuo metu vakaro organizatoriai atsakinėjo į netylančius klausimus, dalijo patarimus ir drąsiai žadėjo, kad dvejus metus kurtos veido kaukės jaunatviškai ir brandžiai odai – tai tik pirmas žingsnis, subtili pradžia. ,,Ellamé“ – sukurta Jums. Tokiu šūkiu besivadovaujantys kūrėjai pasiruošę artimiausiu metu plėsti gaminių asortimentą tam, kad reiklios moterys galėtų džiaugtis išskirtinėmis procedūromis ir tobula veido oda.

Ellamé veido kaukės

Ellamé veido kaukės

Ellamé veido kaukės

Ellamé veido kaukės

Ellamé veido kaukės

Ellamé veido kaukės

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Outlook Festival 2018

Dimensions Festival 2018 | Underground electronic music in an abandoned fort

Yaska Art